Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wielkanoc w Młynie Klekotki resort & spa

Wielkanoc w Młynie Klekotki resort & spa
Zobacz więcej zdjęć »
Święta wielkanocne w Młynie Klekotki resort & spa to propozycja dla tych, którzy pragną spędzić świąteczny okres w sposób wyjątkowy, z dala od miejskiego gwaru i codziennych obowiązków. Na gości czekają m.in. nordic walking po wiosennym lesie oraz wycieczki rowerowe wzdłuż malowniczej doliny rzeki.

Sprzątanie, zakupy, godziny spędzone za stołem lub przed telewizorem – tak w wielu polskich rodzinach wyglądają zbliżające się święta wielkanocne. Przybywa jednak Polaków, którzy wolą spędzić Wielkanoc poza domem i decydują się w tym czasie na wiosenny urlop. Dla osób ceniących relaks równie mocno jak wielkanocną tradycję Młyn Klekotki resort & spa przygotował ofertę pobytową „Wielkanoc w Klekotkach”. Święta w XVII-wiecznym mazurskim młynie, przekształconym w ekskluzywny hotel, upłyną pod znakiem harmonii tradycji i nowoczesności. Domowe menu, malowanie pisanek, szukanie zajączka, degustacja win w hotelowej winiarni oraz nordic walking z instruktorem po wiosennym lesie – to tylko wybrane atrakcje, jakie przygotowano dla przyjeżdżających.

„Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie pobytami w okresie świąt – przyznaje Grażyna Szwarc-Kobryń, kierownik Młynu Klekotki resort & spa. – Dla wielu osób przerwy świąteczne to jedyny okres w roku, kiedy mogą sobie pozwolić na urlop. Staramy się, aby ten krótki odpoczynek na Mazurach był wyjątkowy i regenerujący. Gościom oferujemy usługi SPA oraz bogaty program rekreacyjno-sportowy, uwzględniając oczywiście charakter wielkanocnych dni i towarzyszącą im tradycję.” 

Pakiet „Wielkanoc w Klekotkach” obejmuje okres od 10 do 13 kwietnia. W ciągu czterodniowego pobytu goście będą mogli uczcić święta wielkanocne nie rezygnując przy tym z aktywnego odpoczynku oraz odnowy biologicznej. Wiosenny zastrzyk energii zapewnią przejażdżki rowerowe oraz nordic walking, oferowany w hotelu wraz z profesjonalnym instruktażem. Podążając szlakami z map hotelowych, można zobaczyć rzadko spotykane zabytki – oryginalne domy podcieniowe, kościoły z XVIII i XIX wieku oraz tajemniczy „kamienny krąg”, ślad Gotów i Celtów, położony około 30 minut pieszo od budynków hotelowych. 

Wielkanocny pobyt w Młynie Klekotki resort & spa to również czas odpoczynku i relaksu. W ramach pakietu goście mogą skorzystać z sauny szwedzkiej, łaźni parowej z aromaterapią oraz fototerapii. Ponieważ wiosną organizm domaga się szczególnej uwagi, warto skusić się na dodatkowo płatne usługi SPA. Kąpiele, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne oczyszczą skórę z toksyn i odżywią po zimie. Atrakcji nie zabraknie również pod koniec dnia. Degustacja win w hotelowej winiarni, bilard oraz seans filmowy w sali kinowej to propozycje Młynu Klekotki resort & spa na wieczorny relaks. Świąteczny charakter pobytu podkreślą wielkanocne tradycje – malowanie pisanek, przygotowanie święconki, szukanie zajączka oraz specjalnie przygotowane na ten czas menu. 

Pakiet „Wielkanoc w Klekotkach” obejmuje:
• 3 noclegi ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym 
• poranek z malowaniem pisanek
• przygotowywanie święconki 
• dwa świąteczne obiady (postny w sobotę i niedzielny)
• degustacja win z hotelowej winiarni
• poszukiwanie wielkanocnego zająca w niedzielny poranek
• seans filmowy w Sali Kinowej 
• nordic walking z instruktorem po wiosennym lesie
Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju dwuosobowym – 890 zł
Cena pakietu dla 1 osoby w pokoju jednoosobowym – 1150 zł
Dzieci do lat 4 – bezpłatnie, dzieci do lat 12 – 420 zł 
Za nocleg w apartamencie dopłata 150 zł /doba 
Nocleg przed i po Wielkanocy – 30% rabatu 
Atrakcje wliczone w cenę pokoju: sauna szwedzka, łaźnia parowa z aromaterapią, rowery górskie, fototerapia, fitness club oraz sala bilardowa.

Młyn Klekotki resort & spa – luksusowy hotel mieszczący się we wnętrzach zabytkowego młyna z XVII wieku. Położony w zachodniej, wciąż najmniej odwiedzanej przez turystów części Mazur, łączy historyczną zabudowę z bogatym programem rekreacyjno-sportowym i kameralną atmosferą. Obiekt oferuje 42 pokoje, w tym 8 apartamentów. Hotel dysponuje bogatym zapleczem konferencyjnym. Na potrzeby szkoleń i spotkań biznesowych na terenie obiektu znajduje się kilka sal, wśród nich sala na rzece, sala kominkowa oraz sala w młynie. Do dyspozycji gości pozostaje także winiarnia, restauracja serwująca domowe i regionalne potrawy, ogród zimowy, gorące jacuzzi w środku lasu oraz urokliwe, kameralne SPA. Goście pragnący spędzić czas aktywnie mogą skorzystać z wielu atrakcji: kajaki, rowery, nordic walking z instruktorem, bilard, korty tenisowe oraz fitness club. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.hotelmlynklekotki.pl.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »