Technologie » AGD - RTV

Wielkanocna rewolucja w kuchni

Wielkanocna rewolucja w kuchni
Zobacz więcej zdjęć »
Po barszczu z uszkami, pierogach z kapustą i grzybami czy smażonym karpiu, kojarzącymi się z Bożym Narodzeniem, do świąt kulinarnie bogatych z całą pewnością można zaliczyć Wielkanoc, kiedy to na domowych stołach pojawiają się jajka podawane pod różnymi postaciami.

Gotowanie jaj to tylko pozornie prosta sprawa, szczególnie w trakcie gorączkowych przygotowań do świątecznych uroczystości. Największym problemem okazuje się odpowiednie ustawienie czasu przyrządzania jaj. Z reguły, aby uniknąć niepowodzenia, czekamy z zegarkiem w ręku aż gotowanie dobiegnie końca. Tracimy w ten sposób cenny czas, a wiadomo, że każda dodatkowa chwila w kuchni jest na wagę złota. 

Z pomocą przychodzi technika. Elektryczny jajowar First Austria to urządzenie, dzięki któremu każdy szybko i bez trudu poradzi sobie z gotowaniem jaj. Sprzęt zbudowany jest ze stali szlachetnej i posiada termoizolującą obudowę, chroniącą przed przypadkowym poparzeniem. Grzałkę pokryto specjalną powłoką, która ułatwia czyszczenie. Jajowar posiada możliwość przygotowania na parze aż siedmiu jajek. Koniec pracy urządzenia ogłasza wyraźny sygnał dźwiękowy, dzięki czemu nie musimy czuwać nad całym procesem gotowania. 

Usprawnienie pracy w kuchni jest zawsze mile widziane. Warto wcześniej opracować plan pracy i zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenia AGD. Unikniemy w ten sposób komplikacji wynikających z konieczności wykonywania różnych czynności jednocześnie. W przypadku gotowania jajek ma to szczególne znaczenie, ponieważ stanowią podstawowy składnik niemalże każdej wielkanocnej potrawy.


Jajowar FA 5115:
- moc: 350W
- wykonanie ze stali szlachetnej   
- zabezpieczenie przeciw przegrzaniu 
- grzałka pokryta powłoką ułatwiającą czyszczenie 
- szpilka do przekłuwania jajek na uchwycie   
- pojemność od 1 do 7 jaj 
- sygnał dźwiękowy oznajmiający koniec pracy urządzenia 
- termoizolująca obudowa

Cena: ok. 57 zł

Więcej informacji na stronie first-polska.com.pl
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »