Technologie » Internet

Wielki 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na ekranach DOOH

W niedzielę, 12.01.2020, odbył się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbiórce towarzyszyło hasło „Wiatr w żagle”, a dzięki niej do szpitali w całej Polsce trafią najnowocześniejsze urządzenia, służące do ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

W działania informacyjne w dniu Finału włączyły się warszawskie nośniki outdoorowe od Jet Line i MyLED. Na 100 cyfrowych ekranach sieci MORE, w witrynach sklepów, punktach usługowych i gastronomicznych głównie w Śródmieściu, oraz na ekranach MyLED zlokalizowanych w najczęściej uczęszczanych miejscach w Warszawie (wzdłuż DTC przy Marszałkowskiej, przy rondzie Dmowskiego i Placu Zawiszy) przez cały dzień trwała emisja kolorowych, orkiestrowych spotów. Była na nich aktualizowana rosnąca z upływem czasu kwota zbiórki, zaciągana w czasie rzeczywistym bezpośrednio z głównego sztabu WOŚP.  Ostatni wyświetlony w dniu 28. Finału WOŚP spot przedstawił rekordowy wynik 115 362 894 zł.

 

Oficjalne zakończenie tegorocznej zbiórki jest zaplanowane na 8 marca 2020 roku i ponownie w tym dniu, na cyfrowych ekranach DOOH, zostanie ogłoszona ostateczna kwota zebrana przez Fundację WOŚP.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »