Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wielki Finał urodzinowej loterii Portu Łódź już w sobotę!

Wielki Finał urodzinowej loterii Portu Łódź już w sobotę!
Zobacz więcej zdjęć »
W najbliższą sobotę 23 marca o godzinie 17:00 w Atrium Portu Łódź (obok sklepu IKEA) odbędzie się Finał Loterii zorganizowanej z okazji 9. urodzin Centrum.

Jeszcze tylko przez kilka dni można przyłączyć się do zabawy i dać sobie szansę na los szczęścia i zdobycie jednego z dwóch telewizorów marki Samsung lub głównej nagrody całej Loterii – samochodu Kia Rio.

Sobotnie popołudnie w Porcie będzie pełne emocji, które sięgną zenitu o godzinie 17:00. Wtedy to bowiem w Atrium Centrum, obok sklepu IKEA wylosowane zostaną trzy zwycięskie kupony. Dwie osoby otrzymają 43” telewizory marki Samsung, a jeden los okaże się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ jego właściciel wygra nagrodę główną - piękny miejski samochód Kia Rio. Udział w Loterii można wziąć jeszcze do soboty, do godziny 16:00. Po tym czasie punkty loteryjne zostaną zamknięte. Aby nie stracić szansy na wygraną, podczas Wielkiego Finału należy być obecnym osobiście i mieć przy sobie dowód tożsamości oraz paragon, który potwierdza dokonane w Porcie Łódź zakupy w trakcie trwania zabawy.

Przypomnijmy zasady Loterii – w sklepach Portu Łódź dokonujemy zakupów na kwotę minimum 100 zł. Następnie z paragonem udajemy się do Punktu Loteryjnego – w Atrium obok sklepu IKEA lub przy sklepie Leroy Merlin. Hostessa podstempluje nasz paragon na dowód, że bierze on udział w loterii, a następnie wyda nam kupon, który należy czytelnie wypełnić (jeśli na jednym paragonie mamy wyższą kwotę, uprawnia nas to do otrzymania większej ilości kuponów, jednak nie więcej niż sześciu). Na kuponach znajdują się także zdrapki, pod którymi ukryta jest informacja o możliwości zdobycia nagrody natychmiastowej. Każdy kupon daje bowiem szansę na zdobycie karty podarunkowej Portu Łódź na określoną kwotę do zrealizowania w sklepach zlokalizowanych na terenie Centrum.

 

W przypadku wygranej bon otrzymujemy od hostessy od ręki, a sprawdzony kupon wrzucamy do urny loteryjnej. Regulamin Loterii, dostępny jest na stronie www.portlodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 3 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »