Moda » Odzież

Wielkie otwarcie czwartego sklepu TK Maxx we Wrocławiu!

Już 13 listopada 2015r. o godz. 10:00 w Alei Bielany zostanie otwarty czwarty sklep TK Maxx we Wrocławiu. Wraz z nową lokalizacją wrocławianie zyskają jeszcze więcej modowych perełek i okazji do zakupu modnych marek w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Czwarty wrocławski sklep marki będzie miał powierzchnię aż 2133 m², na których mieszkańcy Wrocławia odnajdą najnowsze trendy i tysiące atrakcyjnych produktów. Pod jednym dachem będzie można upolować ubrania, akcesoria, obuwie oraz dodatki do domu znanych marek i projektantów. Klienci znajdą w TK Maxx najmodniejsze jesienne płaszcze i kurtki w różnorodnych fasonach, a także fantastycznie kolorowe swetry i bluzki oraz niezastąpione jesienią ciepłe dzianiny. Nie zabraknie również hitów sezonu w postaci torebek, szalików, czapek i rękawiczek.

Jak mówi Błażej Kosmalski, kierownik sklepu TK Maxx w Alei Bielany: Otwarcie sklepu TK Maxx w CH Aleja Bielany jest dla nas tym bardziej wyjątkowe, gdyż to już 30 sklep w Polsce i jednocześnie 4 we Wrocławiu. Kolejny raz stawiamy na Wrocław, ponieważ szczególnie tu widzimy zainteresowanie naszą ofertą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców pragniemy dać im jeszcze więcej możliwości do zakupu modnych marek w okazyjnych cenach, ale także tworzymy 50 nowych miejsc pracy przyczyniając się do rozwoju miasta.

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx będą czekały liczne atrakcje, m.in. zabawa "polowanie na wieszaki", która polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach, 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości Karty Upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Dodatkowo, klienci marki po raz pierwszy będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej na tę okazję gifbudki, w której będzie można zrobić sobie zabawne gify, czyli animacje przygotowane z kilku zrobionych wcześniej zdjęć.

Do wspólnego świętowania z okazji otwarcia nowego sklepu w Alei Bielany TK Maxx zaprasza już 13 listopada, w piątek o godz. 10.00!

 

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji.

TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc.

Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kumnerris

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »