Rozrywka i wypoczynek » Sport

Wielkie święto karate w Porcie Łódź

Wielkie święto karate w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Port Karate Cup 2018 – pod taką nazwą w najbliższą niedzielę, 27 maja odbędą się w Porcie Łódź zawody w karate tradycyjnym dla najmłodszych. Wydarzenie będzie też ostatnim sprawdzianem umiejętności przed ogólnopolskim Pucharem Polski Dzieci w tej dyscyplinie.

To będzie prawdziwe święto karate tradycyjnego! W Atrium Portu Łódź, w godzinach 11:00 – 18:00 zmierzą się ze sobą najlepsi z najlepszych! Młodzi wojownicy wystartują w konkurencji kata - pokazie technik karate, zaprezentują walkę z cieniem oraz zmierzą się w kata drużynowym, czyli pokazie technik karate wykonywanym synchronicznie wraz z interpretacją ruchów. Wielkim widowiskiem dla publiczności będzie najciekawsza konkurencja zawodów – enbu, czyli walka reżyserowana, aranżowana.

Oprócz rywalizacji na najwyższym poziomie, na wszystkich uczestników eventu czeka także mnóstwo dodatkowych atrakcji. Podczas imprezy, o każdej pełnej godzinie, będzie można wziąć udział w warsztatach karate, BJJ - czyli brazylijskiego jiu-jitsu oraz warsztatach specjalnego tańca. Ponadto odbędą się również widowiskowe pokazy w wykonaniu Mistrzów Świata Karate Tradycyjnego.

 

Harmonogram Port Cup 2018:

10:00-11:00- rejestracja drużyn

10:30 - wspólna rozgrzewka

11:00- pierwszy krok

12:00- wszystkie konkurencje rocznik 2009 i młodsi uczestnicy

14:00 - konkurencje drużynowe rocznik 2009 i młodsi uczestnicy

15:00 - konkurencje drużynowe rocznik 2008-2005

17:00 - konkurencje indywidualne rocznik 2008-2005Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »