Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

Wielkie zwiedzanie EXPO Łódź

Wielkie zwiedzanie EXPO Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
EXPO Łódź, największy obiekt wystawienniczo-eventowy w regionie będzie otwarty dla wszystkich chętnych. Jest to atrakcja przygotowana z okazji święta Urodzin Łodzi. W programie zwiedzania jest mieszcząca 459 osób aula, sale konferencyjne oraz ogromna główna hala wystawiennicza.

Budynek EXPO słynie z licznych proekologicznych rozwiązań architektonicznych i to one z pewnością najbardziej zainteresują zwiedzających. Pracownicy EXPO, którzy to będą oprowadzać grupy, opowiedzą o systemie magazynowania wody deszczowej oraz o tym jak jest ona wykorzystywana. Nie zabraknie również tematu związanego z pompami ciepła i panelami słonecznymi, którymi pokryty jest dach.

 

W ramach obchodów święta Urodzin Łodzi wszyscy chętni będą mogli również poznać najciekawsze miejsca w budynku EXPO. Atrakcjami będzie między innymi aula, która przeznaczona jest dla 459 osób. Dla zwiedzających dostępne będą również sale konferencyjne oraz główna hala, która liczy aż 5 700 mkw. i jest jedną z największych tego typu w regionie. Jej dodatkowym atutem jest system modalnego zarządzania wnętrzem, który pozwala na łatwe przesuwanie wszystkich wewnętrznych, mierzących 95 metrów ścian działowych.

 

Aby móc wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zapisać się na stronie Urzędu Miejskiego w zakładce poświęconej Urodzoną Łodzi. Tam też dostępnych jest więcej szczegółów na temat zwiedzania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AHAVA_PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »