Firma » Biura

Wielofunkcyjna Konica Minolta 1600f do domowego biura

Wielofunkcyjna Konica Minolta 1600f do domowego biura
Zobacz więcej zdjęć »
Niewielkich rozmiarów Konica Minolta 1600f została stworzona przede wszystkim z myślą o małych biurach. Funkcjonalnością potrafi jednak zaskoczyć pracowników każdej firmy.

Konica Minolta 1600f jest doskonałym sprzętem do niewielkiego biura. Lekkie i prawie bezgłośne urządzenie posiada wszystkie funkcje potrzebne do wykonywania podstawowych prac biurowych: drukuje, kopiuje, skanuje i faksuje. Kompaktowe wymiary (39 x 45 x 41 cm) oraz niewielki ciężar (tylko 13 kg) sprawiają, że można je mieć w zasięgu ręki, na własnym biurku. Jednocześnie, drukarkę Konica Minolta 1600f można wyposażyć w opcjonalną kartę sieciową Wi-Fi USB - moduł pozwalający na bezprzewodowe udostępnianie jej w sieci i drukowanie z dowolnego miejsca, np. z innej części domu bez konieczności powrotu do gabinetu. Dla użytkowników Konica Minolta 1600f dostępne jest również takie rozwiązanie, jak zaawansowana obsługa nośników USB, umożliwiająca drukowanie z pamięci USB oraz skanowanie i faksowanie na USB.     

Konica Minolta 1600f pracuje przede wszystkim w trybie czarno - białym. Dodatkowa funkcja skanowania w kolorze umożliwia jednak skanowanie, a następnie wysyłanie pocztą elektroniczną kolorowych broszur, artykułów, prezentacji i innych dokumentów. Dzięki wysokiej jakości wydruków i pracy z szybkością 16 stron na minutę Konica Minolta 1600f znakomicie nadaje się do obsługi korespondencji. Interesującą funkcją jest drukowanie w trybie n-up, czyli możliwość umieszczenia do 16 stron na jednym arkuszu. O elastyczności urządzenia świadczą takie opcje kopiowania, jak imponujący zakres powiększania / pomniejszania (25-400%) oraz kopiowanie 2 w 1 i 4 w 1 lub w trybie plakatowym 1 do 4 i 1 do 9. Dużą wydajność faksu gwarantuje natomiast pamięć o pojemności 8MB, w której można zapisać do 500 stron.

Dla wygody użytkowników, producent wyposażył Konica Minolta 1600f w zintegrowany automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy. W trosce o niskie koszty eksploatacji, stworzył natomiast tryb oszczędności tonera Eco, służący do drukowania dokumentów na użytek wewnętrzny i wersji roboczych, który obniża jego zużycie nawet o 40%.

Urządzenie Konica Minolta 1600f obsługuje papier o formatach A5 i A4 oraz gramaturze 52 - 162 g/m2. Precyzyjny dobór mediów do drukowania i kopiowania to gwarancja osiągnięcia wysokiej jakości kopii, dlatego producent rekomenduje korzystanie z szerokiej oferty papierów Konica Minolta. Wśród nich znajdują się m.in. papiery biurowe Konica Minolta, papiery specjalne (w tym Color Copy - do druku kolorowego, IQ Color - papiery kolorowe, papiery ozdobne), jak również etykiety i koperty.

Model Konica Minolta 1600f jest objęty 12 - miesięczną gwarancją. Można go nabyć w delegaturach terenowych Konica Minolta oraz u partnerów handlowych firmy.

Cena Konica Minolta 1600f:  od 1 000 zł nettoRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »