Rozrywka i wypoczynek » Sport

WIELOKROTNY MISTRZ POLSKI W KITESURFINGU VICTOR BORSUK Z NOWYM SPONSOREM – VIRGIN MOBILE POLSKA

-

Viktor Borsuk – 6-krotny Mistrz Polski w kitesurfingu oraz zdobywca trzeciego miejsca w Pucharze Świata – właśnie podpisał kontrakt sponsorski z Virgin Mobile Polska. Borsuk uważany jest za jednego z najbardziej utalentowanych zawodników tej dyscypliny w Polsce. Umowa została podpisana na rok.

 

Jego pasja do sportów wodnych rozpoczęła się dwadzieścia lat temu, kiedy rodzice zabrali Victora na Półwysep Helski i nauczyli pływać na windsurfingu. Osiem lat później, jako 14-latek, spróbował kite’a i już po pierwszych udanych halsach poczuł, że to jest właśnie jego sport. Twierdzi, że nauka nie była łatwa, ale już po dwóch latach został Wicemistrzem Polski, a w kolejnym sezonie wygrywał praktycznie wszystkie liczące się zawody w Polsce.

 

Obecnie, poza sześciokrotnym mistrzostwem Polski czy trzecim miejscem w Pucharze Świata, może się też pochwalić zwycięstwem w kilku edycjach Pucharu Europy i Azji.

 

- Wsparcie takiego zawodnika, jakim jest Victor Borsuk, to dla nas wielka przyjemność i bardzo naturalne działanie. To jeden z największych polskich talentów kitesurfingu, 6-krotny Mistrz Polski i kilkukrotny zdobywca Pucharu Europy i Azji. Cała grupa Virgin jest silnie połączona z tą wyjątkową dyscypliną sportową – nie tylko przez pasję Sir Richarda Bransona, ale także przez pozytywne emocje i wartości, z jakimi łączy się ten sport. Uważam, że to dla nas świetny kierunek i mam nadzieję, że już za chwilę pozytywne wrażenia fanów Victora, generowane dzięki jego sukcesom, będą bezpośrednio przenoszone na naszą markę – skomentowała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Virgin Mobile Polska.

 

- Bardzo się cieszę, że będę miał możliwość współpracować z tak wyjątkowym partnerem, jakim jest Virgin Mobile Polska. To marka z charyzmą, promująca niezależność i mocno stawiająca na lifestyle, a przecież taki sam jest kitesurfing. Uważam, że wspólnie możemy naprawdę wiele osiągnąć i z pewnością będziemy się starać, aby efekt końcowy był zadowalający dla obu stron. Zawsze byłem fanem Richarda Bransona i obserwowałem jego poczynania na kite’cie, dlatego tym bardziej jest mi miło, że w pewnym sensie teraz sam mogę dołączyć do jego drużyny – stwierdził Victor Borsuk.

 

Victor jest również trenerem – cierpliwym, wnikliwym i zaangażowanym, Zaraża pasją i pozytywnym nastawieniem, dzięki czemu, pod jego okiem, rozwijają się kolejne talenty kitesurfingu.

 

Victor wystąpi w barwach Virgin Mobile już w najbliższych zawodach cyklu Ford Kite Cup, jak również podczas kilku nadmorskich eventów, organizowanych przez Virgin Mobile.

 

***

Virgin Mobile to jeden z największych i najpopularniejszych operatorów telefonii komórkowej na świecie, będący częścią Virgin – międzynarodowej grupy inwestycyjnej, założonej w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona. W Polsce firma pojawiła się w 2012 roku z ofertą usług prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach. Korzystne pakiety bez limitu i bez umowy wpisały się już na dobre w świadomość setek tysięcy młodych osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług idących w parze z brakiem zobowiązań.

 

Na świecie, poza telefonią komórkową, Virgin Group z powodzeniem działa w tak różnych branżach jak muzyka, transport, turystyka, usługi finansowe, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm.

 

Kontakt dla mediów/agencja:

Marta Jechna

24/7Communication

marta.jechna@247.com.pl

Tel.: 502 414 482

 

Kontakt dla mediów/Virgin Mobile:

Ewelina Płoskonka

Ewelina.ploskonka@virginmobile.pl

Tel.: 799 155 555

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

aleksandra.raszczuk

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »