Firma » Finanse

Wierzytelności wobec Bumech S.A na giełdzie długów dlugi.info

Notowana na rynku regulowanym spółka Bumech S.A. zalega z płatnością faktur na łączną kwotę ponad 3 mln zł. Cztery faktury zostały wystawione na sprzedaż na internetowej giełdzie długów dlugi.info.

W ostatnich dniach listopada 2016 r. na największej internetowej giełdzie długów w Polsce - serwisie dlugi.info, którego partnerem jest m.in. Polski Związek Windykacji, BIG Infomonitor oraz Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce) pojawiły się oferty sprzedaży wierzytelności wobec notowanej na giełdzie spółki Bumech S.A. Łącznie na sprzedaż wystawione zostały cztery faktury, o łącznej wartości blisko 3.254.000 zł. Wierzyciel, którym jest Corona Express Ltd, międzynarodowy inwestor zainteresowany inwestycjami w wierzytelności korporacyjne zapowiada, że jest to jeden z etapów działań, zmierzających do wyegzekwowania spłaty zadłużenia przez Bumech S.A.


- “Łącznie z odsetkami wierzytelność przekracza obecnie wartość 4 mln zł” - wyjaśnia Piotr Makowski, przedstawiciel inwestora. - “Są to zobowiązania, z których spłatą  Bumech S.A. zalega od blisko 3 lat. Wystawiliśmy oferty sprzedaży wierzytelności, wszczęliśmy procedury prawne - będziemy konsekwentnie podejmować szereg działań, które zapobiegną dalszemu uchylaniu się od spłaty przez dłużnika, jakim jest Bumech S.A.” - tłumaczy.


Bumech S.A. z Katowic to spółka z branży maszynowej, realizująca usługi na rzecz górnictwa. Od 2008 roku jej akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Corona Express Ltd to międzynarodowy inwestor, realizujący inwestycje m.in. w portfele wierzytelności korporacyjnych.


Oferty sprzedaży wierzytelności wobec Bumech S.A.:

https://www.dlugi.info/search?query=bumech
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Corona Express

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »