Technologie » AGD - RTV

Winter Meet at Rift 2024 - realme zaprasza do udziału w festiwalu

realme ma zaszczyt zaprosić pasjonatów gier i rozrywki na kolejną edycję festiwalu Meet At Rift.

Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend (17-18 lutego) w warszawskim EXPO XXI. Poza liczną gamą festiwalowych atrakcji, realme przygotowało dla uczestników specjalną strefę, na której będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami marki oraz wziąć udział w konkursie z nagrodami. Do wygrania między innymi telefon realme C67.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Meet at Rift to pierwszy festiwal w Polsce, który skupia się na grach wydanych przez Riot Games. Podczas wydarzenia organizatorzy z agencji GAM3RS_X przeniosą społeczność graczy do świata offline, oferując wyjątkowe i pełne emocji atrakcje. Na scenie głównej festiwalu odbędą się takie wydarzenia jak:

        Meet at Rift Invitational: Turniej dla polskich influencerów oraz profesjonalnych graczy League of Legends. Pula nagród wynosi 20 000 zł, a w rywalizacji staną cztery drużyny.

        VALORANT x 2115: Finał turnieju z otwartą kwalifikacją. Zwycięzcy w fazie online będą mieli szansę wystąpić na głównej scenie Winter Meet at Rift 2024, dzieląc ją z przedstawicielami labelu 2115.

        Heroes of Cosplay: Międzynarodowy konkurs cosplay, podzielony na dwie kategorie: League of Legends i VALORANT. W konkursie weźmie udział 14 wybranych w fazie online uczestników, po 7 w każdej kategorii. W sumie całkowita pula nagród wyniesie 4000 euro.

To jednak nie wszystko – w strefach free-to-play - w tym sektorze gier mobilnych - realme udostępni dla uczestników topowy sprzęt do grania, który będą mogli wykorzystać podczas gamingowych zmagań o zwycięstwo. Dla najlepszych zagwarantowane są wyjątkowe gadżety ufundowane przez markę, a także główna nagroda w postaci najnowszego smartfona producenta – realme C67. Ponadto odwiedzający będą mieli szansę zapoznać się bliżej z marką, a także jej najnowszymi produktami.

Meet ar Rift Festival to także wyjątkowa okazja do spotkania się na żywo ze społecznością pasjonatów gier, influencerami oraz streamerami. Podczas wydarzenia w EXPO XII pojawią się między innymi takiej gwiazdy gamingu, jak Nervarien, ArQuel, Wonder, Gadają o Esporcie, Lewus, Vegg, Kubon i wielu innych.

Winter Meet at Rift 2024 rozpocznie się już 17 lutego o godzinie 11:00 w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego w Warszawie i potrwa do niedzieli, do godziny 18:00.

Więcej informacji o zapowiadanym wydarzeniu można znaleźć na kanałach social media: 

        Facebook: https://www.facebook.com/Meet-at-Rift-Festival-107699011987343

        Facebook Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/721141166122289/

        Instagram: https://www.instagram.com/meetatrift_festival/

        Twitter: https://twitter.com/MeetAtRift

 O realme

realme to globalna firma zajmująca się technologiami konsumenckimi, która zdobywa rynek smartfonów, czyniąc najnowocześniejsze technologie bardziej dostępnymi. Dostarcza konsumentom gamę urządzeń w przystępnych cenach, o najwyższej jakości i wzornictwie, jednocześnie wyznaczając trendy. Marka założona przez Sky Li w 2018 roku, w zaledwie trzy lata stała się jednym z pięciu głównych graczy na rynku smartfonów w 30 krajach na całym świecie. Produkty firmy marki są dostępne w Chinach i Azji Południowo-Wschodniej, Azji Południowej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Łacińskiej i Afryce, a jej globalna baza użytkowników wynosi ponad 200 milionów. Rok 2024 to czas rebrandingu dla realme z nowym hasłem „Make it real”. W ramach nowego ducha marki realme skoncentruje się bardziej na młodych użytkownikach, dostarczając realnych, klarownych i namacalnych korzyści w ich codziennym życiu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Havas.PO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »