Kultura » Muzyka
Wiosenna edycja Giełdy Winyli w centrum handlowym Plejada
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
W pierwszy piątek kwietnia w bytomskim centrum handlowym kolekcjonerzy i wystawcy płyt analogowych zaprezentują swoje zbiory z muzycznymi hitami. Klienci centrum handlowego Plejada będą mogli wybierać spośród winyli i płyt z nagraniami różnych nurtów i stylów - od jazzu, bluesa, poprzez rocka, disco, punk, folk, pop, po muzykę polską, filmową czy klasyczną. Na wystawie znajdą się wielkie hity, bestsellery i albumy kolekcjonerskie. Podczas piątkowego spotkania z pewnością każdy z gości znajdzie dla siebie unikalną płytę z ulubioną muzyką.
- Serdecznie zapraszamy wszystkich melomanów i sympatyków czarnych krążków na pierwszą w tym roku Giełdę Płyt Winylowych. Fani dobrej muzyki znów będą mogli poszperać i znaleźć prawdziwe perełki do słuchania. To wyjątkowe muzyczne wydarzenie, na którym można zakupić kultowe winyle, wymienić się nimi czy porozmawiać ze znawcami o muzyce. Giełda Płyt Winylowych to miejsce dla każdego - nie ma znaczenia wiek, doświadczenie muzyczne czy też wielkość dorobku kolekcjonerskiego - mówi Joanna Plata, Dyrektor Centrum Handlowego Plejada.
Giełda odbędzie się 4 kwietnia, w godz. 10.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Nadesłał:
KatarzynaD.
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)