Dom » Ogrody

Wiosenne bratki w CH Kometa!

Wiosenne bratki w CH Kometa!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to budząca się do życia zieleń - na ulicach, w ogródkach i na balkonach. Centrum Handlowe Kometa zaprasza w dniach 6-21 kwietnia wszystkich domowych ogrodników na zakupy z miłą niespodzianką. Za każde wydane 50 zł centrum rozdawać będzie wiosenne bratki.

CH Kometa przyzwyczaiła już swoich Klientów do prezentów. Tym razem na odwiedzających galerię czekać będą wiosenne bratki w kolorowych doniczkach. Rośliny są idealną ozdobą każdego ogrodu, balkonu czy parapetu. Ich pojawienie się w naszym otoczeniu oznacza nadejście prawdziwej wiosny. Bratki są łatwe w uprawie, będą więc cieszyć oko właścicieli do późnej jesieni. Organizator przygotował 4.000 sadzonek, które w dniach 6-21 kwietnia trafią do rąk Klientów Centrum Handlowego Kometa.

Co zrobić aby otrzymać wiosenną roślinkę? Należy w dniach 6-21 kwietnia odwiedzić Centrum Handlowe Kometa i zrobić zakupy na kwotę przynajmniej 50 zł. Można łączyć maksymalnie dwa paragony. Następnie z paragonem lub paragonami z danego dnia zgłosić się do stoiska konkursowego i odebrać swoją sadzonkę. Wystarczy dokonać zakupów tylko w sklepach lub stoiskach galerii. W przypadku posiadania paragonu z hipermarketu, należy dołączyć do niego drugi dowód zakupu towarów lub usług w galerii. Warto się spieszyć – pula kwiatów jest ograniczona.

Do wzięcia udziału w akcji "Wiosna na balkonie" zaprasza Centrum Handlowe Kometa. Szczegółowy regulamin akcji dostępny będzie w punkcie promocyjnym.


Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RenesansPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115044 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )