Dom » Wnętrza

Wiosenne cięcie cen ceramiki Blanco!

Wiosenne cięcie cen ceramiki Blanco!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosna to idealny moment, by wprowadzić do swojej kuchni nową energię. Na szczęście nie trzeba od razu planować kosztownego, trwającego kilka tygodni remontu, by cieszyć się zupełnie odmienioną przestrzenią do eksperymentów kulinarnych.

Czasem proste decyzje, takie jak wymiana zlewozmywaka czy baterii, w zupełności wystarczą, by poczuć zmianę w kuchni na lepsze. Dzięki wiosennej ofercie Blanco, przygotowanej przez Comitor, mamy szansę nadać strefie zmywania zupełnie nowy charakter, dbając przy okazji o nasz budżet.

Kuchnia dobrze zorganizowana

Strefa zmywania w domowej kuchni powinna być odpowiednio wyposażona. Nie przez przypadek zlewy i baterie Blanco są znane na całym świecie ze swojej trwałości, genialnego wzornictwa i przyjaznych dla użytkownika funkcji. Prestiżowy sprzęt kuchenny, rekomendowany przez architektów i szefów kuchni, który znajdziemy w ofercie Comitor, zaskakuje swoją innowacyjnością, a wyselekcjonowane w ramach wiosennej  promocji modele świetnie komponują się z wystrojem kuchni w każdym stylu!

Mycie naczyń w nowej odsłonie

Ceramiczne zlewozmywaki Blanco produkowane są z glinki wzbogaconej minerałami. Proces wypalania w temperaturze 1200 °C zapewnia wysoką twardość i znikomą porowatość, uniemożliwiającą rozwój bakterii, roztoczy i pleśni. Zlewozmywak w końcowej fazie zostaje pokryty szkliwem wykonanym z kwarcu, skalenia i innych minerałów. Nie dość, że taki sprzęt wygląda bardzo stylowo w naszej kuchni, to dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom oferuje jeszcze wiele innych korzyści. Ceramiczny zlew jest antystatyczny, antyalergiczny, neutralny zapachowo i można na nim postawić rozgrzaną do temperatury 280 °C patelnię! Wyślizgnięcie się z rąk garnka lub zsunięcie się noża z deski do krojenia nie powoduje uszkodzeń w komorze, bo ceramika kuchenna jest mechanicznie znacznie odporniejsza od ceramiki łazienkowej. Uważać należy jedynie na pokryte ceramiką ostrza noży. Tego rodzaju zlew nie spłowieje od słońca - dlatego bez problemu można go umieścić go przy oknie.

W promocji Comitor znajdziemy także baterie w czterech kolorach korespondujących ze zlewozmywakami ceramicznymi. Modele Antas-S i Linus-S to gwarancja niezawodności. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, będą solidną pomocą przy codziennym zmywaniu naczyń. Kupując zlewozmywak ceramiczny Blanco Zenar 45 S, Idessa 45 S, Subline 375-U, Idessa 5S, Axon II 6S, Etagon 6, Palona 6, Zenar XL 6S, Idessa 6S, Idessa XL 6S, Subline 350/150U, Subline 500 U, Idessa 8S i Idessa 9, można liczyć na rabat w wysokości 15%. Jeśli zdecydujemy się na zakup kompletu zlewozmywaka wraz z baterią kuchenną Blanco Antas-S lub Linus-S, otrzymamy rabat w wysokości 15% na zlewozmywak i aż 50% na baterię kuchenną.

Paleta barw w niezapomnianym stylu

Zlewozmywaki i baterie objęte promocją dostępne są w czterech kolorach: klasycznym białym połysku, ciepłym, waniliowym kolorze magnolia połysk, grafitowym bazalcie oraz czarnym. Warto wejść na stronę www.comitor.pl i obejrzeć wszystkie modele objęte promocją, by wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące do naszej kuchni. Promocja  trwa do 30 czerwca 2020r.

Więcej na: www.comitor.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »