Dom » Wnętrza

Wiosenne porządki, czyli natura w natarciu!

Wiosenne porządki, czyli natura w natarciu!
Zobacz więcej zdjęć »
Wiosenne porządki przed nami. Pora zaopatrzyć się w odpowiednie środki, które w tym pomogą. Dla świadomych pań i panów domu istotne w tym roku będzie by preparaty te były skuteczne, ekologiczne i bezpieczne nie tylko dla nich ale także dla najmłodszych domowników, zwierząt i środowiska.
Klucz do skuteczności

Skuteczność syntetycznych środków jest niepodważalna. Do tej pory różnica w efektywności pomiędzy nimi a naturalnymi produktami była znaczna. Jednak dzięki polskiemu producentowi - Laboratorium Naturella - sytuacja ta diametralnie uległa zmianie. Sekret jak zwykle tkwi w szczegółach, a w zasadzie w jednym... BIOSURFAKTYNIE.
Środki czystości marki OnlyEco, jako jedyne na rynku, zawierają tę niezwykłą substancję. Otrzymuje się ją z rzepaku w procesie fermentacji z użyciem mikroorganizmów. Pozostałości po jej produkcji służą jako pasza dla zwierząt. Już po tygodniu rozkłada się w środowisku blisko w 70%. Biosurfaktyna doskonale czyści. Tym samym podnosi efektywność produktów OnlyEco do poziomu porównywalnego z środkami syntetycznymi. Ten na wskroś naturalny składnik ma ponadto właściwości antyseptyczne, polegające na hamowaniu wzrostu, czy nawet niszczeniu wielu szkodliwych bakterii i grzybów.

Klucz do bezpieczeństwa i ekologii

99% i więcej składników pochodzenia naturalnego gwarantuje bezpieczeństwo sprzątania i użytkowania czyszczonych powierzchni. Ponadto w produktach do pielęgnacji domu OnlyEco nie znajdziemy niepożądanych substancji: SLS, SLES, NTA, EDTA, parabenów, PEG-ów, barwników, syntetycznych kompozycji zapachowych, enzymów, fosforanów, siarczanów, formaldehydu, chloru, boranów, wybielaczy optycznych oraz chemicznych, substancji petrochemicznych.
Wszystkie produkty są naturalne, wegańskie i biodegradowalne, czyli w pełni satysfakcjonujące każdego świadomego konsumenta.

Czy wiecie, że...

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez norweskich naukowców wynika, że regularne używanie syntetycznych detergentów do sprzątania ma podobny wpływ na płuca, co codzienne palenie papierosów. Kobiety (bo ich dotyczy ta zależność), które często sprzątają, wykorzystując klasyczne środki, mają płuca w podobnym stanie jak nałogowi palacze!

3 razy eko

PŁYN DO MYCIA KUCHNI OnlyEco
99,37% składników pochodzenia naturalnego.
Płyn do czyszczenia wyposażenia kuchni: blatów, płyt kuchennych, piekarników, płytek ceramicznych oraz elementów ze stali nierdzewnej i chromowanej. Szczególnie skuteczny w usuwaniu tłustych zabrudzeń. Naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia i działa antybakteryjnie. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu. Olejek ze słodkiej pomarańczy bogaty w D-limonen, skutecznie usuwa tłuszcz oraz posiada właściwości antyseptyczne.
500ml, cena 20 zł

PŁYN DO MYCIA SZYB I LUSTER OnlyEco
99,15% składników pochodzenia naturalnego.
Skuteczny płyn do czyszczenia szyb, luster, szklanych płyt kuchennych i dekoracyjnych, itp.. Nie tylko myje ale również nie pozostawia smug. Wytwarzana przez mikroorganizmy biosurfaktyna efektywnie walczy z zabrudzeniami i bakteriami. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać osadzaniu się brudu. Olejek ze skórki cytryny posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne, jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń mineralnych, osadów z mydła i wapnia oraz smug.
500 ml, cena 20 zł

PŁYN DO CZYSZCZENIA TRUDNYCH ZABRUDZEŃ OnlyEco
99,73% składników pochodzenia naturalnego.
Skoncentrowany płyn do usuwania trudnych zabrudzeń na tekstyliach, tapicerce, dywanach oraz na gładkich, zmywalnych powierzchniach jak piekarniki, szyby kominkowe, itp. Przydatny do eliminacji plam z tłuszczu, makijażu, gum do żucia, żywicy, pozostałości kleju, śladów po długopisach, mazakach, itp. Znajdująca się w nim biosurfaktyna z rzepaku doskonale czyści i działa antybakteryjnie. Gliceryna odpowiedzialna jest za piękny połysk, ochronę również przed ponownym zabrudzeniem. Olejek ze skórki cytryny jest szczególnie skuteczny przy usuwaniu zabrudzeń organicznych jak i mineralnych, a ekstrakt z grejpfruta posiada silne właściwości czyszczące i antyseptyczne.
500 ml, cena 26 zł

Pro memoria

Połączenie doboru wysokiej klasy, naturalnych składników jak również ich innowacyjny sposób pozyskiwania i zastosowania w produktach, jest znakiem charakterystycznym wszystkich środków czystości OnlyEco. W styczniu b.r. firma przeszła z wynikiem pozytywnym audyt certyfikacyjny EcoCert.
Środki OnlyEco dostępne są na https://onlybioonlyeco.com oraz w wybranych sklepach ekologicznych i drogeryjnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Gawrys

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »