Moda » Odzież

Wiosnobranie w Galerii Grafitt

Wiosnobranie w Galerii Grafitt
Zobacz więcej zdjęć »
Tradycyjnie w maju Galeria Grafitt rozpoczyna czas wiosennych rabatów! Zielonogórska galeria zaprasza łowców dobrych okazji i tych, którzy chcą odświeżyć swoją garderobę na WIOSNOBRANIE. Akcja potrwa od 17 do 19 maja. W tym okresie zakupy będzie można zrobić znacznie taniej! Nawet o 50 procent!

- Wiosnobranie jest wyjątkowym okresem w Galerii Grafitt. Od 17 do 19 maja, mogą Państwo wzbogacić swoją garderobę w najlepsze marki i przy okazji skorzystać z atrakcyjnych rabatów. -  zaprasza na zakupy Edyta Wojewódka, kierowniczka sklepu Deni Cler w Galerii Grafitt. - Warto dodać, że im szybciej nas Państwo odwiedzą, tym większa szansa na to, że znajdziecie dla siebie coś wyjątkowego. – dodaje Edyta Wojewódka.

Wiosenna akcja rabatowa, będzie obowiązywać niemal we wszystkich sklepach znajdujących się w zielonogórskiej galerii. Promocje zawitają między innymi do sklepu MONA. Salon Kamoni na tę okazję przygotował specjalną ofertę, wybrane modele będzie można nabyć nawet do 30% taniej. Osoby, które odwiedzą butik KNAM oraz Boutique M&A mogą liczyć na 30% rabaty, natomiast 20% na wybrane modele przygotował salon Hexeline. Ponadto Deni Cler oferuje zniżki sięgające aż 50%.

Wiosnobranie zagości również w salonie dla mężczyzn Men… Panowie będą mogli skorzystać z 20% upustu. Po raz pierwszy w akcji bierze udział delikates Przyjaciele Jedzenia, który oferuje ekologiczną żywność z 7% zniżką. Natomiast sklep Twoje Soczewki oferuje 10% rabatu na cały asortyment. Warto zajrzeć także do biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Deweloper wraz z nadejściem wiosny wprowadził specjalną promocję na Piastowskich Apartamentach. Wybierając mieszkanie z antresolą przy ul. Zawadzkiego „Zośki” można zaoszczędzić nawet do 23 tys. zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MilenaPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »