Firma » Biznes

Wirtualna asystentka, czyli zdalna pomoc w prowadzeniu firmy

Wirtualna asystentka, czyli zdalna pomoc w prowadzeniu firmy
Zobacz więcej zdjęć »
Natłok obowiązków sprawia, że ciężko Ci zdążyć ze wszystkim na czas? Potrzebujesz profesjonalnej pomocy, ale chciałbyś uniknąć zatrudnienia kolejnego pracownika? Nic prostszego! Z pomocą przychodzi wirtualna asystentka.

 

Usługi wirtualnej asystentki skierowane są dla każdego, kto poszukuje odpowiedzialnej i rzetelnej pomocy w prowadzeniu social mediów, strony internetowej, kampanii marketingowych, obsługi administracyjnej i IT, a także osobistego Business Concierge do zadań specjalnych.

Wirtualna asystentka to nieoceniona pomoc dla przedsiębiorców, którzy w swojej firmie chcą zajmować się wyznaczonymi przez siebie celami. Zdalna asystentka potrafi nie tylko obsłużyć Worda, Excela czy Power Pointa, ale też szybko wyszukuje informacje, jest odpowiedzialna za prowadzenie firmowego fanpage’a oraz strony internetowej, odpowiada za marketing oraz obsługę administracyjną i informatyczną firmy. Idealna asystentka to także osobisty Business Concierge, który organizuje podróże służbowe i prywatne, zajmuje się zakupami, planuje wakacje, organizuje nietypowe zlecenia, a także dba o Twój wizerunek osobisty. Wsparcie on-line dla firm, jakim jest EM – wirtualna asystentka, to również szereg innych korzyści jakimi są: płatność za wykonane zlecenie, brak podatków, świadczeń i dodatkowego stanowiska pracy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

em - wirtualna asystentka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »