Kultura, sztuka » Kultura

Wirtualna scena Janka Młynarskiego

Wirtualna scena Janka Młynarskiego
Zobacz więcej zdjęć »
Muzeum Warszawy z Jankiem Młynarskim opowie o odbudowie stolicy. Artysta, który jako Warszawskie Combo Taneczne przypomina klasykę muzyki, poprowadzi „Wirtualną scenę Janka Młynarskiego”. Grając przeboje dawnej Warszawy nakreśli historię ludzi, miejsc i wydarzeń, które wpłynęły na życie miasta.

W tym roku obchodzimy 75. rocznicę odbudowy Warszawy. Aby upamiętnić trud włożony w ratowanie zniszczonej stolicy m.st. Warszawa i instytucje partnerskie przygotowały program wydarzeń pod wspólnym szyldem „BudujeMy!”. W miejsce odwołanych koncertów Muzeum Warszawy zaprasza przed ekrany na internetowe, słowno-muzyczne spotkania z Jankiem Młynarskim.

Wirtualna scena Janka Młynarskiego” to seria mini-koncertów połączonych z opowieściami o muzyce dawnej Warszawy, które w każdą niedzielę o 18.00 będą relacjonowane na żywo na Facebooku Muzeum Warszawy.

W kolejnych odsłonach cyklu usłyszymy między innymi historię Mieczysława Fogga i utwory, które w czasie okupacji wykonywał w kawiarniach, pierwsze powojenne szlagiery i uliczne ballady.

Na live z Jankiem Młynarskim zapraszamy w każdą niedzielę o godzinie 18.00. Nagrania będą dostępne na profilu Muzeum Warszawy na Facebooku: www.facebook.com/muzeum.warszawyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Muzeum Warszawy

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »