Firma » Biura

Wirtualny sekretariat - sprawne zarządzanie dokumentami

Wirtualny sekretariat - sprawne zarządzanie dokumentami
Zobacz więcej zdjęć »
Ilość kopiowanych i drukowanych dokumentów to duża strata czasu i pieniędzy. Jak można rozwiązać ten problem…? Odpowiedzią jest wprowadzenie do codziennego życia firmy wirtualnego sekretariatu.

Obsługa wszystkich dokumentów firmowych może zostać łatwo i szybko przeniesiona w wymiar elektroniczny. Co to oznacza? Umowy, faktury (kosztowe, przychodowe, korygujące), zamówienia, oferty, oświadczenia, protokoły, wnioski zmieniają swoją postać z formy papierowej na pełnoprawną formę elektroniczną, akceptowalną przez wszystkie polskie urzędy. Aplikacja porządkuje zarządzanie dokumentami, usprawnia procesy związane z ich użytkowaniem.  Są one obsługiwane w wygodny i w pełni zautomatyzowany sposób z każdego miejsca, z dowolnego urządzenia - na komputerze lub urządzeniach mobilnych i co też jest ważne – w dowolnym czasie.

Dla małych i dużych

Na wirtualnym sekretariacie skorzystają zarówno prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, jak i zarządzający małymi/średnimi firmami. System, opracowany przez polską firmę EBI 24, daje też możliwości dużym korporacjom - przydatną funkcją może tu być np. masowa wysyłka e-faktur (także korygujących) do klientów czy rozsyłanie do pracowników pasków z pensjami. 

Wirtualny sekretariat to przede wszystkim intuicyjny i łatwy w użyciu system do przechowywania i zarządzania dokumentami firmowymi. Tym co wyróżnia aplikację od zwykłego e-maila to archiwizacja i bezpośrednie katalogowanie dokumentów umożliwiające dostęp wielu użytkownikom, o każdej porze i z każdego miejsca, gdzie jest dostępny Internet.

Korzyści z wirtualnego sekretariatu:

  • dostęp online 24/7 – to jest zdecydowanie jedna z ważniejszych zalet, dokumenty są w zasięgu ręki, niezależnie od pory dnia i lokalizacji, wystarczy laptop, smartfon lub tablet z dostępem do sieci;
  • czas - szybkie i elastyczne mechanizmy wyszukiwania pozwalają zyskać tak cenne minuty, można też znacznie przyśpieszyć wiele procesów wewnątrz firmowych;
  • porządek - dokumenty są przejrzyście usystematyzowane, zgodnie z wewnętrznymi potrzebami firmy za pomocą systemu katalogów, etykiet, załączników.

Podstawowy pakiet, który w zupełności wystarcza dla małej firmy, kosztuje 35 zł/miesiąc.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
B.R.O. - spotkanie w Empik Bonarka, 17.12, godz. 18:00, Kraków
Za 24 dni:
Szkolenie Google Ads - rozpocznij przygodę z reklamą w wyszukiwarce
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »