Dom » Budownictwo

Wiśniowski na targach MADE expo 2013

Wiśniowski na targach MADE expo 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Odbywające się w Mediolanie międzynarodowe targi MADE expo to jedno z najważniejszych w Europie wydarzeń dedykowanych sektorowi budowlanemu. Podczas tegorocznej edycji MADE expo swoją bogatą ofertę produktową zaprezentuje także firma Wiśniowski

Międzynarodowe targi MADE expo to wydarzenie skierowane do architektów, inwestorów, wykonawców, producentów, dystrybutorów i użytkowników wyrobów budowlanych. Organizowana we Włoszech impreza stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnego, światowego rynku budownictwa. W tym roku rozwiązania z zakresu budownictwa pokazane zostaną na 6 specjalnych wystawach dotyczących m.in. wykończenia wnętrz, konstrukcji budowlanych, okien i fasad oraz krajobrazu miejskiego.

Na imprezie, na której zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania budowlane, nie może zabraknąć firmy Wiśniowski, oferującej bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia oraz stolarkę stalową i aluminiową. Obecność na tego typu wydarzeniu związana jest ze stale rosnącym zainteresowaniem produktami marki Wiśniowski, także ze strony zagranicznych kontrahentów. Wyroby polskiego producenta spełniają najwyższe standardy jakości i wykorzystują zaawansowane technologicznie rozwiązania. Swoją ofertę podczas targów MADE expo Wiśniowski zaprezentuje na stoisku Q09-R10, w pawilonie 4.

Tegoroczna edycja targów MADE expo odbędzie się w dniach 2-5 października. – Oprócz możliwości pokazania swojej oferty, udział w mediolańskim wydarzeniu to także znakomita okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń, nieformalnych spotkań i nawiązania ciekawych kontaktów handlowych – mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy Wiśniowski. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedPen Public Relations
http://redpen.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »