Moda » Odzież

„Witaj szkoło” w Galerii Zaspa, czyli przyjdź, zagraj i wygrywaj nagrody

„Witaj szkoło” w Galerii Zaspa, czyli przyjdź, zagraj i wygrywaj nagrody
Zobacz więcej zdjęć »
Zbliża się koniec wakacji, dlatego najwyższy czas pomyśleć o skompletowaniu szkolnej wyprawki. A gdyby tak wygrać w pełni wyposażony plecak albo nowy piórnik… Jak to zrobić?

Wystarczy wziąć udział w zabawie „Witaj szkoło!”, która odbędzie się w Galerii Zaspa. Każdy, kto 28 sierpnia zrobi w galerii zakupy ma szansę na otrzymanie upominków w sam raz na nowy rok szkolny.

W najbliższą sobotę, 28 sierpnia, Galeria Zaspa zaprasza do udziału w akcji „Witaj szkoło!”. Każdy, kto tego dnia przyjdzie do galerii i zrobi zakupy za kwotę minimum 50 złotych będzie miał szansę na wygraną wspaniałej nagrody. W godzinach 10:00-16:00 przy specjalnym stoisku czekać będą hostessy, które po sprawdzeniu rachunku wymienią go na szkolną niespodziankę. Galeria przygotowała wiele upominków. Wśród nich są nagrody gwarantowane, takie jak piórniki, kredki, mazaki, pudełka śniadaniowe czy worki na buty. Jednak ci, którzy mają ochotę na więcej, będą mogli wziąć udział w dodatkowej zabawie. W pasażu handlowym stanie refleksomierz, czyli symulator badający czas reakcji i szybkość ruchów. To świetna atrakcja, przy okazji której można zdobyć nagrodę główną. Osoby, które wykażą się najlepszym refleksem (jedna osoba na godzinę) otrzymają plecaki z pełnym wyposażeniem!

Akcja „Witaj szkoło!” odbędzie się najbliższą sobotę w godzinach 10:00-16:00. Pamiętajmy, że paragony na nagrody wymienimy tylko za zakupy dokonane 28 sierpnia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »