Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Witamina D dla mocnych kości

Witamina D dla mocnych kości
Zobacz więcej zdjęć »
Witamina D zwana jest również witaminą „słońca”. Odpowiada za wiele ważnych procesów metabolicznych, sprawując funkcję prohormonu.

Ma znaczący wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i mięśniowego, gospodarki wapniowo-fosforanowej, a także odpowiada za właściwe wsparcie struktury układu kostnego.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niedobory witaminy D mogą mieć daleko idące konsekwencje (patrz artykuł tutaj). Z tego względu firma KFD Nutrition wydała na rynek, jeszcze przed nadejściem lata, swoją wersję suplementu diety z witaminą D. KFD Witamina D to suplement diety dostarczający aż 2000 j.m. (50 mcg) witaminy D w 1 tabletce. Opakowanie zawiera 60 tabletek.

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców. Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »