Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Witaminowe orzeźwienie na lato

Witaminowe orzeźwienie na lato
Zobacz więcej zdjęć »
Ziarna do sałatek, Słoneczne Dni i Owocowe Love to nowości na letnie miesiące od Mixit.pl.

Nowości pojawiły się w ofercie wraz z początkiem lata, czyli porą roku, kiedy chcemy odżywiać się bardziej lekkostrawnie i jednocześnie zapewnić sobie wszystkie składniki odżywcze. 

W ofercie Mixit, producenta musli i kasz do indywidualnego komponowania, pojawiło się musli Słoneczne dni, których podstawą są płatki kukurydziane i egzotyczne owoce liofilizowane, Ziarna do sałatek, czyli nasiona słonecznika, pestki dyni, orzeszki piniowe i nasiona konopi oraz Owocowe love, czyli miks owoców liofilizowanych.

- Całkowitą nowością są Ziarna do sałatek, które można wziąć ze sobą gdziekolwiek się udajemy - mówi Tomasz Kępa, manager na Polskę w Mixit. - Pakowane w nieduże saszetki mogą towarzyszyć nam na krótkich i dłuższych wakacyjnych wyjazdach lub jako przegryzka, którą mamy w kieszeni.

Wszystkie nowe produkty są bezglutenowe, nie zawierają laktozy ani cukru. 

***

Mixit.pl to producent musli i kasz do indywidualnego komponowania. Na swojej stronie internetowej oferuje do wyboru ponad 90 składników – różne rodzaje kasz i płatków zbóż, bakalie, owoce liofilizowane i inne dodatki. Mogą z nich powstać mieszanki bezglutenowe, niskocukrowe, czy np. bogate w błonnik.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Mixit
http://mixit.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »