Firma » Biznes

Wizerunek marek Zdrovitu w internecie odświeży Autentika

Wizerunek marek Zdrovitu w internecie odświeży Autentika
Zobacz więcej zdjęć »
Pięć marek produktowych i dwa serwisy korporacyjne Zdrovitu zyskają nowy wygląd dzięki współpracy spółki z agencją interaktywną Autentika. Pierwsze realizacje ujrzały już światło dzienne.

Kolejne kreacje online, oparte na strategii komunikacji zewnętrznej spółki i poszczególnych strategiach produktowych, są na etapie zaawansowanych prac.

Od kilku dni w internecie dostępny jest serwis Skrzypovity – www.skrzypovita.com.pl. Twarzą kampanii promocyjnej w TV - tego jednego z najbardziej znanych suplementów diety - była Anna Korcz. 
Spośród innych produktów na uwagę zasługuje również reklamowany obecnie w mediach Granatapfel (www.granatapfel.pl) - seria pielęgnacyjnych kosmetyków dla kobiet. Do końca roku powstaną kolejne serwisy poświęcone m.in. największej gamie produktów magnezowych w Polsce.

Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. to jeden z liderów na rynku suplementów diety w Polsce i w Europie. Ambicją koncernu jest stałe umacnianie wizerunku Zdrovitu jako marki najwyższej jakości, czego dowodem jest m.in. przyznanie godła "Teraz Polska" dla serii jej produktów. 
 
Kontakt: 
Bartosz Głowacki
tel.: +48 668 031 113
e-mail: bartosz.glowacki@autentika.pl
 
www.autentika.pl 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Autentika

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »