Dom » Wnętrza

WK-9 Balance Pro– funkcjonalność na wyciągnięcie ręki od AKPO

WK-9 Balance Pro– funkcjonalność na wyciągnięcie ręki od AKPO
Zobacz więcej zdjęć »
WK-9 Balance Pro– funkcjonalność na wyciągnięcie ręki od AKPO

Nowoczesny okap to urządzenie, które powinno być wydajne, funkcjonalne, ale przy tym doskonale prezentować się w kuchni. Okap kominowy WK-9 Balance Pro jest odpowiedzią na te potrzeby. To doskonała propozycja dla tych, którzy cenią klasyczne rozwiązania zaprojektowane w sposób nowoczesny i funkcjonalny.

WK-9 Balance Pro to nowa propozycja od AKPO. Przyciąga uwagę wyjątkowym wyglądem, posiada nowoczesny, skośny kształt oraz ciekawy design. Prosta linia okapu jest gwarantem dopasowania zarówno do klasycznych, jak i tych modernistycznych wnętrz. Okap ten to połączenie eleganckiego szkła hartowanego z klasyczną stalą – styl i szyk na wyciagnięcie ręki. 

Wystarczy jedno dotknięcie pilota lub panelu z dotykowym sterowaniem, aby komfortowo zarządzać pracą najnowszego okapu WK-9 Balance Pro. Dzięki temu możemy dopasować moc urządzenia do naszych indywidualnych potrzeb. Wygodne zarządzenie jego pracą za pomocą dotykowego sterowania czy pilota oraz wbudowany timer to dopiero początek jego zalet. Na uwagę zasługuje tutaj także dobrej jakości oświetlenie LED, w które został wyposażony. Z okapem WK-9 Balance Pro gotowanie jest czystą przyjemnością, a my mamy gwarancję doskonałego pochłaniania zapachów oraz doświetlenia pola roboczego na blacie.   Energooszczędne oświetlenie LED zapewnia długi czas pracy, a jego jasne, przyjemne światło nie męczy oczu, co znacznie wpływa na jakość gotowania.

WK-9 Balance Pro to:

- dotykowe sterowanie,

-timer 

- pilot do zdalnego sterowania

- energooszczędne oświetlenie LED,

- wydajność okapu 416 m3/h. 

Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »