Dom » Wnętrza

WK-9 OMEGA PRO – nowy okap od AKPO

WK-9 OMEGA PRO – nowy okap od AKPO
Zobacz więcej zdjęć »
WK-9 OMEGA PRO – nowy okap od AKPO

Urządzając kuchnię, mamy do wyboru niezwykle bogatą ofertę urządzeń AGD, które nie przytłoczą wnętrza, a nadadzą mu niebanalnego charakteru. Wśród nich znajduje się okap WK-9 OMEGA – nowości marki AKPO. Ma on oryginalny kształt i wyposażony został w nowoczesne rozwiązania techniczne.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Najnowsza propozycja AKPO to ciekawa wzorniczo propozycja wykonana jest ze stali szlachetnej i szkła. Przemyślany design, perfekcyjne wykończenie przyciąga uwagę i stanowi wyróżniający się element w wyposażeniu kuchni. Sterowany jest on elektronicznie, wyposażony w wyświetlacz, który umożliwia kontrolę pracy urządzenia. Okap posiada też funkcję sterowania dotykowego oraz zdalnego za pomocą pilota. Kilka trybów pracy, gwarantuje dostosowanie mocy okapu do potrzeb użytkownika. WK-9 OMEGA zapewni szybkie i skuteczne oczyszczanie powietrza w kuchni.

Dodatkowym atutem tego modelu jest oświetlenie LED, które doskonale doświetla roboczą powierzchnię pod okapem. Jest to bardziej energooszczędne rozwiązanie w porównaniu do oświetlenia halogenowego.

Okap może pracować jako wyciąg bądź pochłaniacz.

Najnowsza propozycja od AKPO pozwoli pozbyć się intensywnych zapachów i oparów, jednocześnie będąc atrakcyjnym elementem wyposażenia kuchni. Jak wiadomo przygotowanie posiłków w harmonijnie urządzonej kuchni jest po prostu przyjemniejsze i może być naprawdę relaksujące.

Więcej na: www.akpo.pl

Szerokość: 60, 90 cm

Kolor: czarny

Wydajność nominalna turbiny: 450 m3/h

Oświetlenie liniowe LED (2,8 W)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »