Dom » Wnętrza

WK-9 Polaris- design i funkcjonalność w jednym okapie

WK-9 Polaris- design i funkcjonalność w jednym okapie
Zobacz więcej zdjęć »
Wyjątkowe rozwiązania i nowoczesny wygląd- taki jest okap WK-9 Polaris od AKPO. Zapewni on nie tylko skuteczne pochłanianie oparów, ale będzie też stanowił nowoczesne uzupełnienie kuchennej aranżacji.

WK-9 Polaris wyposażony został w sprężynę gazową, która unosi klapkę, gdy okap znajduje się w trybie roboczym. Dzięki wydajnej turbinie osiąga on wydajność od 450 do nawet 800 m3/h. To co przyciąga wzrok to jego ciekawy wygląd. Elegancki srebrny akcent, znajdujący się w górnej części okapu, podkreśla modernistyczną stylistykę urządzenia. Na froncie urządzenia znajduje się wygodny w obsłudze panel dotykowy z wyświetlaczem 7-segmentowym, dzięki któremu możemy wybrać jedną z 5 dostępnych prędkości. Umożliwia on również obsługę podświetlenia okapu. Ponadto dostępna jest także funkcja wyłącznika czasowego, dzięki której możemy w łatwy sposób zarządzać czasem pracy okapu (minimalnie może być to 10, maksymalnie 60 min). Atutem okapu WK-9 Polaris jest liniowe energooszczędne oświetlenie LED, które doskonale doświetla płytę grzejną pod zamontowanym przy ścianie okapem.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Do zestawu dołączony jest pilot, który umożliwia bezdotykową obsługę urządzenia.

Standardowo model ten może pracować w trybie pochłaniacza lub wyciągu. W pierwszym wypadku wykorzystywane są filtry węglowe, natomiast montaż okapu jako wyciągu wymaga podłączenia go do kanału wentylacyjnego znajdujące się w kuchni (lub w aneksie kuchennym).

Szerokość: 60 cm

Kolor: czarnyRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »