Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wkręć się w nagrody od Centrum Korona

Wkręć się w nagrody od Centrum Korona
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 26-28 kwietnia w godzinach 10.00-20.00 Centrum Korona organizuje konkurs z nagrodami, który będzie przebiegać w klimacie modnego ostatnio trendu DIY (Zrób to sam).

Klienci, którzy zrobią zakupy za minimum 50 złotych w Centrum Korona i wezmą udział w zabawie wcielając się w rolę majsterkowicza będą mogli otrzymać jedną z prawie 400 nagród.

Co zrobić, aby otrzymać nagrodę? Wystarczy:

·         zrobić zakupy za minimum 50 złotych w Centrum Korona (można łączyć maksymalnie 2 paragony, w tym minimum jeden paragon na kwotę min. 40 złotych za zakupy dokonane na terenie galerii handlowej),

·         zgłosić się z paragonem/paragonami do Punktu Obsługi Akcji „Wkręć się w nagrody”;

·         wziąć udział w konkursie polegającym na dopasowaniu nakrętki do śruby;

·        po poprawnym wykonaniu zadania konkursowego, odebrać nagrodę – długopis śrubokręt, książkę DIY lub kartę podarunkową o wartości 50 złotych na zakupy w Koronie. Do każdej wygranej torba z logotypem Centrum Korona w prezencie.

Liczba nagród w danym dniu i godzinie trwania akcji jest ograniczona. Dziennie do rozdania jest 120 nagród, a w każdej godzinie trwania zabawy w puli znajduje się 12 nagród.

„Nie lada gratka dla majsterkowiczów oraz miłośników DIY, czyli filozofii ‘Zrób to sam’. Mamy dla Was zakręcony konkurs z nagrodami! Zrób zakupy za minimum 50 złotych w Koronie, poprawnie dopasuj nakrętki do śruby i ciesz się nagrodami – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji oraz siedzibie Organizatora.

Dodatkowe informacje:

Centrum Korona

Centrum Korona to jedno z pierwszych wielofunkcyjnych centrów handlowych w Polsce, gdzie oprócz zakupów można aktywnie spędzić czas w klubie fitness oraz zrelaksować się w strefie kina i restauracji. Całkowita powierzchnia użytkowa Centrum Korona to 55.000 m2.

Oferta handlowa centrum obejmuje 54 butiki i sklepy średnio powierzchniowe, a głównymi najemcami są: hipermarket Auchan, Cinema City, Fitness Academy oraz sklepy CCC, Decathlon, GO Sport, Rossmann i RTV Euro AGD. Centrum Korona może pochwalić się bogatą ofertą rozrywkową – na terenie obiektu działają: mulitiplex CINEMA CITY oraz kompleks strefy food court  z 12 restauracjami. Centrum Korona to miejsce przyjazne rodzinom oraz osobom niepełnosprawnym.

Właścicielem Centrum Korona jest spółka celowa CH Wrocław Sp. z o.o. zarządzana przez Cromwell Polish Retail Fund.

www.centrum-korona.pl

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 6,7 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną i obejmującą komplet usług platformę zarządzania inwestycyjnego wraz z w pełni zintegrowanym potencjałem nieruchomościowym oraz bezpośrednim zarządzaniem aktywami.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów w Europie aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,3 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

APSYS Polska

ZARZĄDCA APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży centrów handlowych w Polsce i we Francji. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Tworzy innowacyjne, „szyte na miarę” projekty uwzględniające specyfikę danego miejsca, kontekst społeczny oraz środowisko naturalne.

 

APSYS Polska zarządza obecnie 1 100 000 mkw. GLA w 24 centrach handlowych zlokalizowanych w 17 największych miastach w Polsce. Firma i jej projekty były wielokrotnie nagradzane przez PRCH, ICSC, Europa Property oraz CiJ w dziedzinach rozwoju, zarządzania oraz marketingu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »