Firma » Biznes

Wkrótce ogłoszenie wyników Barometru Dyrektorów Finansowych 2012

Wkrótce ogłoszenie wyników Barometru Dyrektorów Finansowych 2012
Zobacz więcej zdjęć »
Już niedługo poznamy wyniki „Barometru Dyrektorów Finansowych 2012”, ogólnoświatowego badania przeprowadzanego przez firmę Michael Page International. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 maja br., podczas Gali konkursu „Dyrektor Finansowy Roku”.

Już po raz drugi firma doradztwa personalnego Michael Page International organizuje Global CFO Barometer - ogólnoświatowe badanie dyrektorów finansowych. W tym roku badanie zostało wysłane do ponad 80 000 dyrektorów finansowych z 40 krajów, podczas gdy zeszłoroczna edycja koncentrowała się tylko na Europie.

W ramach projektu zbadano m.in. zakres obowiązków CFO, plany rozwoju zawodowego, poziom wynagrodzenia oraz opinie dyrektorów finansowych na temat sytuacji gospodarczej. Wyniki badania zostaną zaprezentowane 23 maja 2012, w warszawskim hotelu Sheraton, podczas corocznego Kongresu Dyrektorów Finansowych.

W czasie uroczystej Gali poznamy również rozstrzygnięcie konkursu „Dyrektor Finansowy Roku 2011". Jego ideą jest wybór najlepszych dyrektorów wyróżniających się skutecznością w działaniu, profesjonalizmem oraz etyczną postawą. Partnerem wydarzenia, organizowanego przez Euler Hermes, magazyn Forbes oraz ACCA, jest Michael Page International.

Zdaniem Iwo Paliszewskiego z Michael Page wyniki tegorocznego badania będą szczególnie interesujące, nie tylko z powodu jego ogólnoświatowego charakteru. „Analizując odpowiedzi, obserwujemy bardzo ciekawe korelacje pomiędzy oceną kondycji gospodarczej kraju, a sytuacją finansową firm. Z wyników dowiemy się również wiele o polskich i zagranicznych dyrektorach finansowych: jakie mają plany zawodowe, jakie kompetencje chcieliby rozwijać, a także o zróżnicowanych poziomach wynagrodzeń, zależnie od kraju" - zauważa Iwo Paliszewski, Marketing & Communications Manager w Michael Page International.

Więcej informacji dotyczących Gali na stronie www.dyrektorfinansowyroku.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »