Firma » Biznes

Właściciel marki Coccodrillo z wyróżnieniem w rankingu Rzeczpospolitej

Właściciel marki Coccodrillo z wyróżnieniem w rankingu Rzeczpospolitej
Zobacz więcej zdjęć »
Grupa CDRL znalazła się w gronie wyróżnionych firm w rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski” organizowanego przez dziennik Rzeczpospolita. Właściciel marek Coccodrillo oraz Buslik został doceniony w kategorii branża odzieżowa za rozwój i inwestycje.

 

Przez dwa lata firma podwoiła liczbę sklepów, uzyskując tym samym ponad 120 proc. wzrost przychodów ze sprzedaży.

- Bardzo cieszymy się, że Grupa CDRL znalazła się w gronie firm, które mają istotny wpływ na współczesną gospodarkę. Wyróżnienie to w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej ma dla nas znaczenie szczególne – komentuje Marek Dworczak, prezes CDRL.

Ranking „Najważniejsze firmy dla Polski” jest odzwierciedleniem istotnych trendów we współczesnym biznesie. Oprócz twardych wskaźników ekonomicznych w zestawieniu wzięto pod uwagę rolę, jaką odgrywa firma w rzeczywistości społecznej – od kwestii dotyczących podatków, poprzez poziom i formy zatrudnienia, działania na rzecz społeczności lokalnych, po aktywność związaną z ochroną klimatu. Ważny będzie również sposób funkcjonowania firmy podczas epidemii koronawirusa, odporność na wstrząsy rynkowe, działania prospołeczne i propracownicze w tym trudnym okresie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »