Firma » Biura

Własna działalność

Prowadzenie własnej działalności uważana jest zazwyczaj za świetne rozwiązanie, dające duże możliwości rozwojowe i dające wielkie korzyści finansowe. Rzadko kto bierze pod uwagę odpowiedzialność jaka spada na właściciela, szczególnie wtedy, kiedy zatrudnia pracowników.
Dodatkowo na barki odpowiedzialności właściciela spada cała logistyka firmy. Prowadząc działalność zajmującą się materiałami biurowymi musimy na przykład zadbać o tanich, ale dobrych dostawców na przykład na tonery do drukarek. Możemy szukać przez Internet, wpisując na przykład tusze Kielce, bo zależy nam, aby dostawcą był przedsiębiorca lokalny, ale to jedynie cząstka działań. Takich dostawców różnych rodzajów materiałów musiałoby być wielu. Jak można to zorganizować.

 

Warto więc poszukać bezpośrednio producenta, który zapewne będzie tańszy od poszczególnych pośredników, a może uda się nam przy okazać nawiązać współpracę z producentem, który zajmuj się nie tylko produkcją tonerów do drukarek, ale również innych produktów przydatnych w pracy biurowej. Wówczas mamy źródło wielu towarów skupionych u jednego producenta.

Jest to doskonałe rozwiązanie, jednak nie powinniśmy uzależniać się tylko do jednego producenta, bo wtedy będzie mógł nam jako jedyny dyktować różne ceny, niekoniecznie korzystne. Oczywiście samo korzystanie z pośredników typu tusze Kielce też jest niewłaściwe. Dlatego należy znaleźć kilku konkurencyjnych producentów i podpisać umowy o stałym zakupie u nich materiałów, ale pod warunkiem, że raz ustalone ceny nie będą ulegać zmianie, a w przypadku zmiany cen, porozumienie zostaje zerwane.

Takie porozumienia, decyzje o zatrudnieniu, źródłach towaru, organizacji firmy, pozyskiwania odbiorców spada na zadanie właściciela. Czy zatem własna działalność jest możliwością rozwoju i korzyści finansowych? Tak, ale tylko jeśli jesteśmy na początku w stanie zorganizować logistykę tej firmy i wziąć na siebie tak wielką odpowiedzialność.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »