Kultura, sztuka » Muzyka

Włodek Pawlik Trio „America” w Nocnej Strefie Grania na XXV Festiwalu Muzyka w Sandomierzu

Włodek Pawlik Trio „America” w Nocnej Strefie Grania na XXV Festiwalu Muzyka w Sandomierzu
Zobacz więcej zdjęć »
NSG Group zaprasza na koncert jednego z najwybitniejszych polskich pianistów i kompozytorów jazzowych Włodek Pawlik Trio, który odbędzie się 27 sierpnia 2015 r. w Sandomierzu, w ramach zainicjowanego i wspieranego przez firmę cyklu Nocna Strefa Grania.

Włodek Pawlik Trio wystąpi w czwartek 27 sierpnia 2015 r. o godzinie 19.00 w Domu Katolickim w Sandomierzu. Grupa w składzie: Włodek Pawlik (fortepian), Paweł Pańta (kontrabas), Cezary Konrad (perkusja), zaprezentuje wydany w maju br. album „America", podsumowujący okres ostatnich 30 lat pracy artystycznej. Trio wykona kompozycje jazzowe, będące efektem muzycznych fascynacji na przestrzeni trzech dekad, ale także ulubione motywy filmowe czy utwory stanowiące hołd oddany wielkim polskim kompozytorom i patriotom - Chopinowi oraz Paderewskiemu. „Z ogromną przyjemnością zapraszamy mieszkańców i gości Sandomierza na kolejny wyjątkowy koncert, organizowany pod szyldem Nocna Strefa Grania" - mówi Monika Kuczyńska, dyrektor HR w NSG Group w Polsce. „Bardzo nas cieszy rosnące zainteresowanie mieszkańców zainicjowanym przez nas cyklem i udział tak znakomitych artystów jak Włodek Pawlik - zdobywca ubiegłorocznej prestiżowej nagrody Grammy. Mamy nadzieję, że Nocna Strefa Grania na stałe wpisze się w festiwalowe wydarzenia".

Nocna Strefa Grania i koncert Włodek Pawlik Trio jest częścią XXV edycji Festiwalu Muzyka w Sandomierzu, który rozpoczyna się 21 sierpnia 2015 roku. To największe w mieście wydarzenie muzyczne, organizowane nieprzerwanie od 25 lat, będące obecnie jednym z ważniejszych spotkań wybitnych osobowości świata muzyki z kraju i zagranicy. Tegoroczną jubileuszową edycję uświetnią znakomici artyści, tacy jak Stanisława Celińska, zespół KROKE - mający w dorobku występy z Nigelem Keneddym i Petrem Gabrielem, światowej klasy akordeoniści z Motion Trio czy polska orkiestra AUKSO - uznana jednym z najciekawszych europejskich zespołów kameralnych. XXV Festiwal Muzyka w Sandomierzu potrwa do 28 sierpnia 2015 r.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »