Firma » Reklama

Włosi promowali się w Warszawie

Włosi promowali się w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
Przez dwa śnieżne, lutowe dni, warszawski Plac Konstytucji stał się najgorętszym miejscem w mieście. Wszystko za sprawą Włochów, którzy promowali w stolicy jeden ze swoich atrakcyjnych regionów turystycznych – Veneto.

W dniach 1 i 2 lutego na warszawskim Placu Konstytucji stanęło włoskie mini-miasteczko, w którym na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji. W namiotach promocyjnych prezentowano główne atrakcje turystyczne Veneto: przyrodę, sztukę, morze, góry, termy i jeziora.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Organizatorzy przygotowali specjalne  prezentacje multimedialne, zachwalające m.in. zabytki głównych miast regionu: Werony, Wenecji, Padwy i Trydentu. Nie zabrakło także włoskiej muzyki. Na warszawiaków czekały dodatkowo degustacje tradycyjnych włoskich specjałów, w tym słynnego w regionie risotto. Punkt degustacyjny cieszył się sporym zainteresowaniem. Oryginalne włoskie potrawy kusiły wspaniałym aromatem, więc nie sposób było nie zatrzymać się na apetyczną przekąskę. Dla gości przygotowano także konkurs na najlepsze hasło promujące Veneto. Na szczęśliwego zwycięzcę czekała 2-osobowa wycieczka do jednej z atrakcyjnych miejscowości regionu Veneto, położonej nad Jeziorem Garda.

Warszawiacy z zainteresowaniem odwiedzali poszczególne stoiska, zwłaszcza te prezentujące konkretne oferty turystyczne. Wszyscy spragnieni słońca, pięknych krajobrazów i imponujących zabytków mogli znaleźć coś dla siebie. Spotkanie z przedstawicielami regionu Veneto było częścią kampanii promocyjnej, obejmującej oprócz Polski także Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację. Akcja rozpoczęła się 22 stycznia i potrwa do 15 lutego 2010 roku. Hasłem przewodnim akcji jest „Tra la terra e il cielo”  - co w polskim tłumaczeniu oznacza „Między niebem a ziemią”.

Kontakt dla mediów:
Anna Zając,
Iwona Nawrocka
Triple PR
Ul. Elektoralna 24 lok. 73; 00-892 Warszawa
tel. 022 216 54 14, 022 216 54 20
anna.zajac@triplepr.pl; iwona.nawrocka@triplepr.pl
www.triplepr.pl

Veneto to region Włoch rozciągający się od Alp Karnickich i Dolomitów po Adriatyk i Dolinę Padu. Panujący tam łagodny, śródziemnomorski klimat sprzyja szeroko pojętej aktywności turystycznej. Region jest wymarzonym miejscem dla amatorów zimowych szaleństw. Dysponuje on słynnym ośrodkiem sportów zimowych - Cortina d’Apezzo. W lecie z powodzeniem można tu uprawiać piesze wędrówki oraz wylegiwać się na plaży w okolicach Wenecji oraz Rovigo. Veneto składa się z siedmiu prowincji: Bellony, Padwy, Rovigo, Treviso, Werony, Wenecji i Vicenzy. W jego granicach znajdują się tak znane miasta jak Wenecja, Padwa, Trydent oraz Werona. Każde z nich jest skarbnicą zabytków architektonicznych oraz miejsc związanych z literaturą, sztuką i muzyką. Z regonu Veneto pochodzi także wiele wspaniałych gatunków win.   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Zając

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »