Dom » Wnętrza

Włoskie lustra w centrum Warszawy

Włoskie lustra w centrum Warszawy
Zobacz więcej zdjęć »
18 września w centrum Warszawy miało miejsce otwarcie studio CHŁODNA 11 CONCEPT - wyłącznego dystrybutora marki J&J glass & design - producenta między innymi ekskluzywnych włoskich luster.

Wydarzenie zgromadziło wielu znakomitych gości, a wśród nich architektów, projektantów i przedstawicieli mediów.

Klimatyczna przestrzeń CHŁODNA 11 CONCEPT zachwyca wyszukanymi lustrami. Otwarcie studio J&J glass & design pozwoliło zaproszonym gościom poznać z bliska ekskluzywne włoskie zwierciadła. Marka zajmuje się produkcją wyoblonego i odlewanego szkła od 1985 roku. W swojej ofercie posiada cztery linie produktów: płytki ścienne, lustra, meble łazienkowe z umywalkami i konsole. Każdy z nich rodzi się z symbiozy techniki przemysłowej, doświadczenia rzemieślnika z poszanowaniem ekologii.

Wydarzenie poprowadziła założycielka agencji OKK! PR, Olga Kisiel-Konopka. Jej rozmowa z Szymonem Śniegockim, właścicielem CHŁODNA 11 CONCEPT, przybliżyła uczestnikom wydarzenia historię firmy, jej asortyment oraz kulisy powstania tego miejsca. Przedstawiciel marki opowiedział m.in. o unikatowości luster oraz ich innowacyjnej, ekologicznej produkcji. Zwrócił uwagę na ugruntowane procesy produkcyjne firmy, które ewoluują poprzez ciągłe eksperymenty, zgodnie z wymogami produktu, np. łączenie szkła laminowanego i z recyklingu. Podkreślił także dużą świadomość i podejście proekologiczne właściciela marki, dzięki któremu szkło może żyć nowym życiem. Ponadto wyznał, że J&J interpretuje lustra za pomocą techniki i estetyki, wykraczając poza stereotypy i harmonizując krzywizny w celu stworzenia unikalnych przedmiotów. Obecnie klient J&J może wybierać spośród szerokiej oferty 70 modeli, w studio przy ulicy Chłodnej 11 znajduje się największa w Polsce ekspozycja marki.

Wnętrze studio wypełniały nie tylko piękne lustra, ale również designerskie, włoskie krzesła Et al. i brytyjskie lampy Innermost. Zgromadzeni goście zachwycali się lustrami i chętnie dopytywali o najdrobniejsze szczegóły. Otwarciu towarzyszyły inspirujące dyskusje w kuluarach - oczywiście nie mogło zabraknąć rozmów o designie, architekturze wnętrz, ekologicznym wzornictwie i nowych technologiach. Doskonałej atmosferze towarzyszyła klimatyczna muzyka, pyszny poczęstunek z restauracji Kręgliccy oraz wyśmienite trunki.

Fot. Lidia Skuza

Więcej szczegółów na stronie: www.jjpolska.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »