Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Włoszki pokochały Clarenę

Włoszki pokochały Clarenę
Zobacz więcej zdjęć »
Clarena otwiera swój oddział we Włoszech i wzmacnia pozycję marki na arenie międzynarodowej. Parma to kolejne miejsce, gdzie będzie można zaopatrzyć się w produkty firmy. Nowy oddział stanowi odpowiedź na ogromne zainteresowanie tamtejszego rynku ofertą polskiego producenta.

Clarena, lider branży kosmetyki profesjonalnej w Polce otwiera we Włoszech  kolejny z europejskich oddziałów marki. Długo oczekiwany punkt zlokalizowany jest we włoskiej Parmie. Uruchomienie nowego centrum stanowi odpowiedź na rosnące zainteresowanie włoskiego rynku kosmetycznego szeroką ofertą marki.

- Clarena to marka o światowym zasięgu. Oddziały naszej firmy można znaleźć w 29 największych krajach Europy i Azji. Teraz przyszedł czas na Włochy – mówi Patricia Popławska, twórca marki  i prezes firmy Clarena. - Do decyzji o uruchomieniu tam najnowszego oddziału firmy skłoniły nas same włoskie kosmetyczki, ich bardzo dobre opinie na temat Clareny i ogromna chęć współpracy z naszą marką - dodaje.

Włoski oddział zagwarantuje Clarenie możliwość dotarcia do nowych odbiorców i pozwoli na jeszcze lepszą promocję i dystrybucję profesjonalnych produktów marki.  Bogata oferta ponad kilkuset  produktów sprawia, że Clarena idealnie wpasowuje się w potrzeby włoskich klientów. Kosmetyki marki trafią zarówno do włoskich profesjonalistów z branży kosmetycznej, jak i do osób zainteresowanych pielęgnacją w domu. W centrum będzie można zapoznać się z ofertą polskiego producenta, kupić jego preparaty i sprzęt zabiegowy. 

Clarena konsekwentnie wzmacnia swoją pozycję na arenie światowej. Innowacyjne kosmetyki marki znajdziemy w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Rumunii, Hiszpanii, Rosji, Niemczech, Czechach, Norwegii, Belgii, Bułgarii, Portugalii, Holandii, na Ukrainie i Białorusi, a także w Hong Kongu. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »