Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wnętrze marzeń w zasięgu ręki!

Wnętrze marzeń w zasięgu ręki!
Zobacz więcej zdjęć »
Blisko siedem tysięcy kuponów trafiło już do urn w czasie trwającej właśnie Wielkiej Loterii Portu Łódź. Do tej pory Klienci Centrum odebrali też około 300 nagród natychmiastowych. Przypomnijmy, że główna wygrana w Loterii to metamorfoza wybranego pomieszczenia, którą przeprowadzą dekoratorzy IKEA.

Wylosowane zostaną też dwie nagrody dodatkowe – bony na zakupy do szwedzkiego sklepu. Jest o co zawalczyć!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wielka Loteria potrwa w Porcie Łódź do 28 października, zatem jeszcze przez najbliższe dwa tygodnie każdy ma szansę wypełnić loteryjny kupon i wrzucić go do jednej z dwóch urn, które znajdują się w Atrium oraz obok sklepu Leroy Merlin. Aby otrzymać taki loteryjny bilet, który weźmie udział w wielkim losowaniu, należy dokonać w sklepach Centrum zakupów na kwotę minimum 100 zł (jeden paragon upoważnia do odbioru maksymalnie 6 kuponów) i udać się z paragonem do wyznaczonych punktów loteryjnych.

Wielkie losowanie już 28 października w Atrium (obok sklepu IKEA) o godzinie 17:00! Czyj kupon okaże się szczęśliwy? Zwycięzca Loterii otrzyma możliwość dokonania metamorfozy wybranego wnętrza w swoim mieszkaniu na kwotę 25 tys. zł (20 tys. zł na asortyment i 5 tys. zł na  projekt, transport, montaż itp.). Podczas finału komisja wylosuje także laureatów drugiego i trzeciego miejsca, którzy otrzymają vouchery do wykorzystania w IKEA na kwoty 2 tys. zł oraz 1 tys. zł.

Podczas zabawy, Port Łódź przygotował dla Klientów również dodatkowe atrakcje. Każdy, kto wypełni loteryjny kupon, będzie mógł bonusowo zakręcić specjalnym kołem fortuny. A tu na zwycięzców czeka całe mnóstwo nagród wydawanych przez hostessy od ręki, są to karty podarunkowe Portu Łódź, vouchery do IKEA oraz zaproszenia na hot dogi.

Poprzednie edycje loterii okazały się niezwykle szczęśliwe dla dwóch Pań -  Sylwii oraz Renaty. Pierwsza zwyciężczyni urządziła pokoje dla swoich dzieci, druga – przeprowadziła metamorfozę kuchni. Do kogo tym razem uśmiechnie się szczęście? Port Łódź zaprasza do zabawy! Regulamin Loterii dostępny jest na stronie www.portlodz.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »