Motoryzacja » Samochody

Wnętrze Volvo XC40 będzie przypominać większe modele

Wnętrze Volvo XC40 będzie przypominać większe modele
Zobacz więcej zdjęć »
Volvo XC40 zostało przyłapane podczas testów z niemal nieosłoniętym wnętrzem. Dzięki temu można się dowiedzieć, że będzie ono zachowane w stylu większych modeli.


Projektowi deski rozdzielczej w kompaktowym crossoverze Volvo XC40 najbliżej do tego znanego z większego XC60, które niedawno miało swój debiut.

Na środku konsoli centralnej króluje duży ekran, a po jego bokach umieszczono nawiewy powietrza. Z oczywistych względów są one mniejsze, a całość prezentuje się nieco prościej, ale mimo tego, że mamy do czynienia z modelem kompaktowym, to wygląd całości nie różni się znacząco od tego w modelu XC60.

Patrząc na model testowy, mimo mocnego maskowania, widać, że można się spodziewac wielu elementów niemal przeniesionych z koncepcyjnego Volvo 40.1.

Nowa kompaktowa seria 40 będzie oparta o modułową platformę CMA. Volvo XC40 najprawdopodobniej będzie pierwszym modelem, który otrzyma nowy silnik Volvo o pojemności 1,5 l.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »