Dom » Wnętrza

Wnętrze w najlepszym świetle

Wnętrze w najlepszym świetle
Zobacz więcej zdjęć »
Dobrze dobrane, reprezentacyjne oświetlenie, oddziałuje na nas nie tylko na poziomie estetycznym, ale także emocjonalnym i zdrowotnym. We własnych domach, w których przebywamy głównie popołudniu i wieczorem, odwzorowanie oświetleniem warunków, jakie zapewnia światło naturalne staje się bardzo istotn

Na polskim rynku można znaleźć tysiące wzorów lamp. Począwszy od oferty popularnych marketów budowlanych, po ekskluzywne salony stacjonarne, czy light designerów. Jednak zarówno w jednych, jak i w drugich bywa, że mamy do czynienia z cząstkowym portfolio producentów. Gdzie zatem można liczyć na największy wybór oświetlenia, idący w dodatku w parze z atrakcyjną ceną? Oczywiście w sklepach internetowych. Jeden z najpopularniejszych z nich Ardant.pl powstał 4 lata temu. Firmę powołano do życia, bo właściciele odczuwali potrzebę podzielenia się swą pasją do oryginalnego wzornictwa i podkreślania stylowym oświetleniem klimatu przestrzeni. Chcieli, by domy z lampami z oferty Ardant - bez względu na to czy są to luksusowe rezydencje, czy tradycyjne mieszkania - były miejscami, które odzwierciedlają osobowość właścicieli i w których można poczuć się komfortowo. 

Na stronie dystrybutora znajdziemy kilka tysięcy bardzo zróżnicowanych opraw oświetleniowych. Podczas selekcji nowych modeli zespół uważnie przygląda się nowościom i trendom. Specjalistów Ardant można spotykać na międzynarodowych targach oświetlenia, na specjalistycznych szkoleniach i w trakcie codziennej pracy z projektantami, architektami wnętrz i deweloperami. Wszystko po to, by oferować klientom fachowe doradztwonowoczesne rozwiązania i sprawdzone oświetlenie, zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych.

Ardant.pl od samego początku istnienia firmy współpracuje z producentami, którzy wyrobili już sobie na rynku odpowiednią pozycję i markę. Modele od Artemide, Ardant Decor, Nordlux, Design For The People, Shilo, Aldex, Nowodvorski, Ummo, Paulmann, Steinel, Endon, Frandsen, Markslojd, Maxlight, Bloomingville, Hubsch, Petite Friture, Swarovski, Umage, Grupa czy Astro, stanowią wyjątkowo udane połączenie oryginalnej myśli projektowej, starannie dobranych materiałów i nowoczesnych technologii. Znajdziemy wśród nich wielokrotnie nagradzane wzory lamp dekoracyjnych, oświetlenia technicznego, czy lamp tarasowych. Szeroki wybór sprawia, że znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni i aranżacji. W ofercie nie brakuje designerskich lamp minimalistycznych, industrialnych, modeli z drewna, retro, wersji ze szklanymi dymionymi kloszami, wiszących tub, lamp boho, złotych żyrandoli, czy modnych lamp molekularnych z białymi kulami. Ich mnogość, atrakcyjne ceny, możliwość wyboru spośród wielu kolorów oraz materiałów, stanowi inspirację dla wielu architektów wnętrz i klientów indywidualnych poszukujących oświetlenia, które najlepiej zdefiniuje i wyeksponuje unikalny charakter wnętrza.

Więcej informacji: www.Ardant.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »