Gospodarka » Żywność

Woda Żywiec Zdrój HITem Handlu 2014

Produkty marki Żywiec Zdrój cieszą się uznaniem konsumentów. Ich wysoką jakość tym razem potwierdzili detaliści - czytelnicy magazynu Handel, którzy wodę Żywiec Zdrój nagrodzili tytułem Hit Handlu 2014.

Niegazowana woda Żywiec Zdrój o pojemności 1,5 L zwyciężyła w 13. edycji Hit Handlu na najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Woda butelkowana”. To wyróżnienie jest potwierdzeniem, że konsumenci niezmiennie stawiają na wysoką jakość kupowanych produktów, a także zdrowe nawyki, w tym odpowiedni sposób nawadniania organizmu, a Żywiec Zdrój jest tą marką wody, po którą sięgają najchętniej.

 

Hit Handlu to coroczny plebiscyt organizowany przez magazyn Handel. Zwycięzców wyłaniają niezależni właściciele sklepów, którzy wskazują artykuły najchętniej kupowane przez klientów w 73 kategoriach. Pod uwagę brane są przede wszystkim wyniki sprzedażowe. Tegoroczna edycja plebiscytu została przeprowadzona w kwietniu 2014 r. na próbie ponad 1000 losowo wybranych detalistów z całej Polski.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

atwcom

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »