Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Wodne show w Porcie Łódź

Wodne show w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Od najbliższej soboty Patio Portu Łódź po raz kolejny zmieni swoją wakacyjną aranżację i tym razem przeniesie nas w klimat sportowych wodnych atrakcji.

Każdy, kto odwiedzi Centrum w okresie od 1 do 14 sierpnia będzie miał okazję popływać w basenie w wodnej kuli i na rowerku wodnym oraz wziąć udział w niecodziennych zawodach - „Regatach o Puchar Portu Łódź”.

Regaty w Łodzi? Jak najbardziej i to oczywiście w Porcie Łódź, który na pierwsze dwa tygodnie sierpnia przygotował dla swoich Gości niezwykłe atrakcje w postaci wodnego show i  regat modeli łodzi zdalnie sterowanych. W najbliższy weekend na Patio pojawi się basen o wymiarach 6 m x 8 m, w którym każdego dnia do połowy sierpnia będą odbywać się mini regaty. Każdy uczestnik biorący udział w zawodach będzie miał okazję powalczyć o Puchar Portu Łódź.

Obok basenu pojawi się plaża, na której Goście będą mogli zagrać w siatkówkę, badmintona i wziąć udział w innych sportowych atrakcjach. Będzie także okazja by 
popływać w basenie w wodnej kuli i na rowerku wodnym. Wodne show potrwa w Porcie Łódź od 1 do 14 sierpnia.

 

Harmonogram eventu:

·         14.00 – 15.00 -  codziennie regaty łodzi zdalnie sterowanych

·         Cały dzień wodne zabawy w kuli lub rowerze wodnymRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »