Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

"Wokół mózgu" - zaproszenie na bezpłatną konferencję dla seniorów

"Wokół mózgu" - zaproszenie na bezpłatną konferencję dla seniorów
Zobacz więcej zdjęć »
W imieniu DOZ Fundacji zapraszam wszystkie osoby w wieku 60+ na konferencję „Wokół mózgu”, rozpoczynającą cykl bezpłatnych spotkań dla seniorów, która odbędzie się już 16 lutego w godzinach 12.00-14.30. Spotkanie odbędzie się w Łodzi w CH Sukcesja, al. Politechniki 1, Poziom -1.

Konferencja „Wokół mózgu” rozpoczyna cykl bezpłatnych spotkań o zdrowiu dla seniorów organizowanych przez DOZ Fundację. Cykl poświęcony będzie różnym aspektom zdrowia, spotkaniom muzycznym oraz rozmowom z ciekawymi ludźmi. Podczas konferencji „Wokół mózgu” seniorzy będą mieli okazję dowiedzieć, jak ważna jest rola aktywnej profilaktyki w prewencji udaru mózgu, na czym polegają ćwiczenia mózgu oraz jak odpowiednio odżywiać mózg. W spotkaniu udział wezmą mgr Adam Siger – Wice-Prezes Fundacji Udaru Mózgu dr n. med. Leonard Szafraniec – konsultant wojewódzki ds. psychologii klinicznej, mgr Izabela Nowak, a także dr Monika Mularska-Kucharek – socjolog, terapeuta, trener umiejętności psychospołecznych i współautorka książki Jesień życia? Wiosna możliwości. Rozmowę z autorką poprowadzi Monika Kamieńska dyrektor Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych, członek łodzkiego oddziału Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

Patronat nad konferencją objął łódzki oddział Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego.

 

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

n.wesola

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »