Moda » Obuwie

Wola Park z nowym najemcą

Wola Park z nowym najemcą
Zobacz więcej zdjęć »
Polska marka WITTCHEN, producent luksusowych i ręcznie wykonanych produktów skórzanych wzbogaciła ofertę modową Centrum Handlowego Wola Park.

Nowy najemca zajął powierzchnię ponad 60 m². W eleganckiej, minimalistycznej aranżacji, WITTCHEN oferuje Klientom Centrum bogaty wybór skórzanych torebek, galanterii biurowej, bagażu, butów i akcesoriów takich jak krawaty, apaszki, szale, paski czy parasole.

- Cieszymy się, że do grona najemców naszego Centrum dołączyła polska marka o ugruntowanej pozycji na rynku, która uzupełni bieżący asortyment modowy Wola Parku – mówi Dagmara Pozowska, kierownik centrum handlowego Wola Park.

WITTCHEN posiada ponad 70 salonów i outletów zlokalizowanych na terenie całej Polski w centrach handlowych. Oferta marki to akcesoria wyprodukowane z wysokiego gatunku skór naturalnych i ekologicznych, opatrzonych indywidualnym Certyfikatem Autentyczności. W Wola Parku znajduje się obecnie ponad 200 sklepów i punktów usługowych z odzieżą, obuwiem, akcesoriami, kosmetykami, oraz artykułami sportowymi.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »