Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Woodpeceker Q3 - moc plazmy w walce z wirusem.

Woodpeceker Q3 - moc plazmy w walce z wirusem.
Zobacz więcej zdjęć »
Wnętrze bez wirusa wprowadziło na rynek urządzenie, które skutecznie usuwa zanieczyszczenia z powietrza od aerozoli po koronawirusy. Mowa o plazmowym oczyszczaczu powietrza Woodpecker Q3, który dodatkowo neutralizuje wszelkie zapachy.

Ostatnie tygodnie pokazały jak ważne dla naszego zdrowia jest nie tylko przestrzeganie zasad higieny osobistej. Coraz większe znaczenie ma zachowanie higieny przestrzeni, w której się znajdujemy. Czystość ta jest związana nie tylko z dbałością o częste mycie i zmywanie powierzchni. Wiąże się ona również z zapewnieniem wysokiej jakości powietrza. Rosnąca liczba krążących wokół nas wirusów powoduje, że nie wystarczy już przewietrzyć pomieszczenia, by posiadać w nim czyste i bezpieczne dla naszego zdrowia powietrze. Niezbędne stają się specjalistyczne urządzenia, która oprócz tego, że zapewnią jego stałą cyrkulację to swoją technologią potrafią wyeliminować groźne dla naszego zdrowia wirusy i drobnoustroje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu Moc plazmy w walce z wirusem

Pandemia Covid-19, która zmusiła przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w takich branżach jak między innymi: salony fryzjerskie i kosmetyczne, restauracje czy hotele do szukania rozwiązań umożliwiających przebywanie ludzi w oczyszczanym pomieszczeniu. Jednym z takich rozwiązań jest technologia plazmowego oczyszczania powietrza znana wcześniej z gabinetów lekarskich czy dentystycznych zastosowana w urządzeniu Woodpecker Q3.

Skuteczne oczyszczanie dzięki AI

Woodpecker Q3 to niewielki, cichy i mobilny plazmowy oczyszczacz powietrza, który szybko i skutecznie neutralizuje wirusy, bakterie i grzyby znajdujące się w naszej przestrzeni. Efekt ten jest możliwy ponieważ urządzenie absorbuje cząsteczki do 100 razy mniejsze niż w tradycyjnych oczyszczaczach powietrza. Według przeprowadzonych badań wystarczy 15 minut pracy urządzenia, by z naszego otoczenia zniknęło ponad 90% groźnych dla naszego zdrowia drobnoustrojów. Urządzenie idealnie sprawdzi się do sterylizacji i dekontaminacji pomieszczeń do 40m2. Umożliwia to Technologia TPA, która przy wsparciu sztucznej inteligencji potrafi wykryć i deaktywować dużo mniejsze cząsteczki wirusów, bakterii i grzybów, niż technologie zazwyczaj stosowane w tradycyjnym oczyszczaczu.

 

Klasyczny design i łatwe użytkowanie

Klasyczny design urządzenia sprawia, że Woodpecker Q3 idealnie komponuje się z wystrojem niemal każdego wnętrza od eleganckiej restauracji przez nowoczesną przestrzeń biurową czy zazwyczaj urządzone w skandynawskim stylu gabinety fryzjerskie i kosmetyczne lub restauracje. Niewielkie rozmiary powodują, że urządzenie nie zdominuje pomieszczenia, w którym się znajduje. Niezwykle cichy tryb działania sprawia, że oczyszczacz nie będzie rozpraszać podczas pracy. Urządzenie w łatwy sposób pozwala monitorować czy dana przestrzeń jest dla nas bezpieczna. Umożliwiają to ledowe diody, które w zależności od jakości powietrza zmieniają swój kolor. W przypadku wnętrza pozbawionego wirusów diody będą świecić się na zielono. W zależności od ilości nagromadzonych zanieczyszczeń i drobnoustrojów diody zmienią kolor na żółty lub czerwony. Tempo pracy, a co za tym idzie poziom hałasu związany z pracą urządzenia, możemy dostosować za pomocą 4 trybów. Jest też możliwość ustawiania trybu automatycznego, który dostosuje tempo pracy do aktualnego zanieczyszczenia powietrza.

Urządzenie potrafi zneutralizować cząsteczki dużo mniejsze niż standardowe oczyszczacze przez co idealnie sprawdza się przy usuwaniu z otoczenia wszelkich zapachów. Funkcja ta jest szczególnie przydatna dla osób prowadzących działalność usługową w takich branżach jak gastronomia czy szeroko rozumiana branża beauty, gdzie podczas obsługi klienta często wydzielają się zapachy, które obniżają komfort  korzystania z usługi.

Bez dodatkowych kosztów i elektrośmieci.

 To, co jest częstym problemem w większości oczyszczaczy powietrza to koszty eksploatacji urządzenia. Po zakupie okazuje się, że często trzeba wymieniać filtry w których, gromadzą się groźne dla naszego organizmu zarazki. Ich wymiana wiąże się niejednokrotnie z większymi niż się spodziewaliśmy kosztami a znalezienie sklepu, który ma dany filtr w sprzedaż często jest nie lada wyzwaniem. Dodatkowo powstaje problem związany z częstą utylizacją zużytych filtrów. W Woodpecker Q3 taka wymiana nie jest konieczna. Dzięki opatentowanej technologii łuku elektrycznego TPA, raz na jakiś czas wystarczy jedynie wyczyścić elektrodę kolektorową pod bieżącą wodą a następnie osuszyć miękką ściereczką. Takie rozwiązanie wraz z niskim poziomem hałasu czyni plazmowy oczyszczacz powietrza WoodpeckerQ3 dużo bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjny oczyszczacz.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »