Motoryzacja » Moto Serwis

Wpływ stereotypów na otoczenie

Mam czasami nieodparte wrażenie, że mężczyźni uważają kobiety za istoty mniej inteligentne, szczególnie w przypadku, kiedy mają do czynienia z dziedzinami techniki, logiki itp.

Dlaczego uważa się, że kobiety są gorszymi kierowcami lub nie znają się na sprzęcie elektronicznym? Ponieważ to właśnie mężczyźni stworzyli tak przykry stereotyp.

Firma autoszyby Gdańsk założona została przez kobietę, która zastanawiając się nad tym, jak ważne są szyby w samochodzie podczas jazdy postanowiła zająć się tą dziedziną. Okazało się szybko, że zapotrzebowanie w tej branży jest bardzo duże. Oczywiście mężczyźni pewnie mają problem z korzystaniem z firmy zajmującej się usprawnianiem samochodów kierowanej przez kobietę, ale jest to bezpodstawne.

Założycielka szybko zorientowała się, że szyby w samochodzie to nie tylko odpowiednio dopasowana widoczność, ale także forma ochrony przy samej jeździe, stłuczkach, wypadkach. To także często sposób na powiększenie komfortu jazdy samochodem, na przykład przez zamontowanie przyciemnianych szyb, lub naklejanie folii termoizolacyjnej, która pozwala na zmniejszenie nagrzewania się samochodu.

Szyby w samochodzie to ostatnio również zastosowanie różnych filtrów pozwalających na prowadzenie samochodu bez zakładania okularów przeciwsłonecznych, których widoczność jest zupełnie nieodpowiednia do prowadzenia samochodu. Jak widać autoszyby Gdańsk to profesjonalni pracownicy, znający doskonale branżę, w której pracują, a także starają się dotrzymać krokom nowoczesnym technologiom i zastosowaniom.

Nie ważne co uważają mężczyźni, my kobiety stwierdzamy, że tworzenie stereotypów lub uprzedzenie do kobiet, które prowadzą tego typu firmę lub lubią samochody jest bezpodstawne. Nie należy się przecież obawiać nas jako konkurencji, jesteśmy przecież na tym samym poziomie rozwoju intelektualnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »