Technologie » Internet

Wprost i Do Rzeczy w Publico24 Newsstand

Wprost i Do Rzeczy w Publico24 Newsstand
Zobacz więcej zdjęć »
Publico24 Newsstand – aplikacja z dostępem do tysięcy wydań magazynów i gazet powiększyła ofertę o nowe tytuły. Do platformy dołączyli wydawcy m.in. Wprost oraz Do Rzeczy.

Obecnie w aplikacji jest ponad 100 gazet i magazynów o różnej tematyce: sport i hobby, wydarzenia i opinie, lifestyle, dom i wnętrza, technologie, biznes czy prasa lokalna. W ostatnim miesiącu do aplikacji dołączyli nowi wydawcy. W ofercie Publico24 Newsstand znalazły się takie tytuły jak: Wprost, Do Rzeczy, Historia Do Rzeczy, Gazeta Bankowa, Sprawny.Marketing, Divers24, Magazyn Literacki KSIĄŻKI, WYSPA Kwartalnik Literacki, Echa Leśne, Wędkarstwo Moje Hobby oraz kilka magazynów lotniskowych: Live&Travel, Anywhere, Sky Surfer, Let’s fly, Air Go!, Łódź u fly, +48 magazine.

Widzimy, że wydawcy dostrzegli potencjał tego rozwiązania i coraz więcej tytułów przystępuje do projektu. Jako osoba odpowiedzialna za pozyskanie nowych wydawców wierzę, że otworzenie się na sugestie czytelników tj. zapraszanie nowych tytułów specjalistycznych poszerzy grono użytkowników  a to spowoduje przystąpienie kolejnych wydawnictw. Co za tym idzie atrakcyjniejsza oferta dla czytelników to jeszcze lepsza oferta dla  partnerów dystrybuujących dostęp do aplikacji – zaznacza Arkadiusz Szczapa, Head Account Manager Digital Publishing w Publico24 Newsstand.

Publico24 Newsstand jest dostępny w wariantach na systemy iOS oraz Android. Aplikacja działa podobnie, jak dobrze wszystkim znany Spotify czy Netflix. Po zalogowaniu użytkownik ma dostęp do aktualnych wydań magazynów, jak również tych archiwalnych. Dodatkowo, nie trzeba płacić za każdy tytuł oddzielnie, ponieważ opłata za subskrypcję obejmuję wszystkie tytuły dostępne w aplikacji. Magazyny są oferowane w dwóch formatach: HTML i PDF, przez co dostosowują się do używanego urządzenia. Co więcej, można pobrać ulubione tytuły, a później czytać je w dowolnym miejscu, bez konieczności łączenia się z Internetem.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publico24

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »