Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wrocław: Aromatyczne Mikołajki w Lady Fitness Club

Wrocław: Aromatyczne Mikołajki w Lady Fitness Club
Zobacz więcej zdjęć »
Bezpłatna sauna z aromatycznymi olejkami, darmowe pomiary składu ciała i zajęcia fitness m.in.: zumba, gimnastyka antycellulitowa, Indoor Walking i relaksujący stretching przy świecach – wszystko to plus wiele innych atrakcji czeka na wrocławianki 4 grudnia w klubie Lady Fitness.Lady Fitness Club (pl. Solidarności 1/3/5), który co roku przygotowuje świąteczne atrakcje dla pań, zaprasza 4 grudnia na bezpłatny relaks w saunie, w której para wodna nasycona będzie olejkiem pomarańczowo-cynamonowym. Bezpłatne w tym dniu są także wszystkie zajęcia fitness (m.in. zumba, rzeźba ciała, zajęcia ujędrniające brzuch i pośladki, a także stretching przy świecach), treningi na siłowni oraz pomiary składu ciała. Korzystając ze specjalnej wagi instruktorka sprawdzi jaki mamy procent tłuszczu, wody oraz mięśni w organizmie, a także oceni nasz wiek metaboliczny. Dodatkowo możemy liczyć na poradę, jak skuteczne zredukować tkankę tłuszczowej i ukształtować sylwetkę – w zależności od potrzeb.

 

Na miejscu będzie można również spróbować czekoladowego koktajlu proteinowego i wykupić czekoladowy masaż relaksacyjny w salonie Rehafit znajdującym się w siedzibie klubu – godzina masażu kosztuje tego dnia tylko 75 zł.

 

Na masaż, saunę, pomiary składu ciała oraz zajęcia fitness najlepiej umówić się telefonicznie pod numerem 71 78 10 139. Warto się pośpieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

proudvoice

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »