Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wrocław jeszcze bliżej Azji i Ameryki. Od maja nowe możliwości przesiadek

Wrocław jeszcze bliżej Azji i Ameryki. Od maja nowe możliwości przesiadek
Zobacz więcej zdjęć »
Z wrocławskiego lotniska do Singapuru albo Nowego Jorku? Teraz to jeszcze łatwiejsze. Od maja Air France zabierze pasażerów z Wrocławia na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle'a. Dzięki temu dużo wygodniej zaplan

Połączenie z Wrocławia na główne lotnisko w Paryżu im. Charles’a de Gaulle'a wystartuje 26 maja 2018 roku. Samoloty na tej trasie będą latały codziennie - wyloty ze stolicy Francji zaplanowano na godzinę 9.45, natomiast ze stolicy Dolnego Śląska na 12.15. Nowy kierunek uruchamia Air France - jedna z największych linii lotniczych świata. To debiut francuskiego przewoźnika na wrocławskim lotnisku.

- Połączenie do portu im. Charles’a de Gaulle'a w Paryżu jest najważniejszą nowością tego roku. Dzięki niemu będziemy lepiej skomunikowani z Francją, skorzystamy z bogatej możliwości przesiadek na inne połączenia krajowe na tym lotnisku, a także z opcji podróży kombinowanej, czyli bezpośrednio z lotniska pociągiem TGV do różnych innych francuskich miast - mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław. – Poza tym siatka Air France, obejmująca największe lotniska świata, pozwala również korzystać z dużej liczby rejsów do Ameryki, Afryki czy Azji - dodaje.

 

Amerykański sen w kilkanaście godzin

Z wrocławskiego lotniska można zaplanować lot, tylko z jedną przesiadką na głównym lotnisku w stolicy Francji, do wielu największych metropolii świata. Przewoźnik deklaruje, że bilety będą w bardzo konkurencyjnych cenach.

  • Boston – podróż trwa 10 godzin i 50 minut
  • Montreal - 11 godzin i 35 minut
  • Detroit - 12 godzin i 25 minut
  • Nowy Jork - 12 godzin i 55 minut (Port Lotniczy im. Johna F. Kennedy'ego)
  • Nairobi - 16 godzin i 45 minut
  • Los Angeles - 18 godzin i 20 minut
  • Singapur - 21 godzin i 30 minut
  • Mauritius - 22 godzin i 20 minut

 

Z Wrocławia w świat

Komfortowe zaplanowanie dalszej podróży, w tym także do najważniejszych metropolii Ameryki oraz Azji, umożliwia również przesiadka w innych europejskich portach przesiadkowych – Zurychu (linie SWISS), Frankfurcie nad Menem i Monachium (Lufthansa), Düsseldorfie (Eurowings), Kopenhadze (SAS), Warszawie i Tel Awiwie (PLL LOT), a od 25 marca także w Stuttgarcie (Eurowings).

Na przykład z przesiadką w Warszawie, w niespełna 11 godzin i 40 minut, można dolecieć z Wrocławia do Chicago (PLL LOT). Pasażerowie mogą się przesiąść również w Frankfurcie nad Menem, skąd realizowane są loty między innymi do Dubaju (Lufthansa - 9 godzin i 30 minut) lub Delhi (Lufthansa - 10 godzin 20 minut).

http://airport.wroclaw.pl/ 



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PREXPERT

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »