Dom » Nieruchomość

Wrocławska fabryka papieru w obiektywie

Wrocławska fabryka papieru w obiektywie
Zobacz więcej zdjęć »
25 sierpnia br. w murach starej fabryki papieru we Wrocławiu odbyły się warsztaty fotograficzne zorganizowane przez firmę RED Real Estate Development. Wydarzenie, w którym wzięło udział dwudziestu uczestników, poprowadził znany fotograf prasowy Tomasz Tomaszewski.

Dwudziestu laureatów konkursu realizowanego w ramach projektu „Nowa Papiernia Odmienia Miasto”, w ostatnią sobotę, tj. 25 sierpnia, wzięło udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych przez firmę RED Real Estate Development. Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji, a pierwszą z nich było już samo wyjątkowe miejsce, w którym odbyły się zajęcia. Zabytkowy budynek starej papierni - poddany projektowi rewitalizacji - został udostępniony zaproszonym gościom. Warsztaty w zabytkowej scenerii poprowadził znany fotograf prasowy Tomasz Tomaszewski - współpracujący ze znaczącymi tytułami zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Pod czujnym okiem mistrza laureaci konkursu mogli doskonalić swoje umiejętności. Oprócz wiedzy teoretycznej - popartej wieloma ciekawymi anegdotami i wskazówkami - czekała ich część praktyczna, podczas której wspólnie z Tomaszewskim uwiecznili w kadrze część Przedmieścia Oławskiego. Spośród uczestników warsztatów wybrana zostanie jedna osoba, która wykonała najlepsze zdjęcie podczas sobotniego spotkania. Na laureata drugiego etapu konkursu czeka voucher w wysokości 2 tysięcy złotych na zakup sprzętu fotograficznego.

Warsztatom fotograficznym, które odbyły się w ostatnią sobotę, towarzyszyła nieprawdopodobna atmosfera. Emocje związane z przybyciem naszego gościa - Tomasza Tomaszewskiego - widoczne były w ogromnym zaangażowaniu uczestników. Zarówno pojawiające się pytania, jak i praca włożona w przygotowanie tak znakomitych fotografii, świadczą o tym, że mieliśmy okazję spotkać się z osobami o dużych umiejętnościach. Dzięki nim możemy pokazać piękno Przedmieścia Oławskiego - dzielnicy  o niepowtarzalnym klimacie, który tworzą znajdujące się tam kamienice - mówi Magdalena Śnieżek, dyrektor sprzedaży firmy RED Real Estate Development.


Industrialne wnętrza zabytkowej fabryki papieru, gdzie odbyły się warsztaty fotograficzne, już niedługo przekształcone zostaną na pierwsze we Wrocławiu soft lofty. Przed rozpoczęciem budowy inwestor planuje zorganizowanie wystawy sztuki wizualnej. Powstające osiedle - Nowa Papiernia - to jedyna w swoim rodzaju inwestycja zarówno pod względem lokalizacji, architektury, jak i unikalnego klimatu związanego z historią miejsca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »