Technologie » Internet
WSAP jest super i rozdaje laptopy!
„Pokaż nam swoją wakacyjną przygodę” a powiemy Ci kim jesteś. Druga część zdania sama nasuwa się na myśl, pierwsza jest hasłem konkursu zorganizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji Publicznej w Białymstoku. Facebookowa aplikacja na fanpage’u uczelni wystartowała 19 lipca i będzie trwała aż do 12 sierpnia. Konkurs znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/WSAPjestSuper?sk=app_162526790486985 . Zabawa polega na udostępnianiu swoich wakacyjnych zdjęć w specjalnie do tego przygotowanej galerii. Przesłane prace będą oceniane dwuetapowo, dlatego ważna jest aktywizacja znajomych! Z pośród 30 najbardziej „zlajkowanych” zdjęć trzyosobowa komisja wyłoni zwycięzcę. Jest o co walczyć, bo główna nagroda to laptop ACER Aspire one.
Konkurs skierowany jest do wszystkich fanów WSAP na Facebooku, którzy są zameldowani w województwie podlaskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim oraz lubelskim. Chociaż może to brzmieć jak ograniczenie, jest to jednak dobra nowina – mniejsza konkurencja i większe szanse na wygraną!
W konkursowej galerii pojawiają się już pierwsze dokumentacje szalonych wakacji. Nie czekaj i pochwal się swoją przygodą! Spędzasz wakacje w mieście? Spraw, żeby były niezapomniane, a przy okazji wygraj laptopa!
Nadesłał:
Marta Maj
|
Puste biura to mit? Pracownicy wrócili, ale potrzeba zmian, by ich zatrzymać
Cieplejszy i oszczędny dom z dofinansowaniem. Jak zdobyć wsparcie na termomodernizację w 2026 roku?
Nowy system Mesh Wi-Fi 7 Whole Home marki Tenda
Grecki serial „Save me” opowie o wielkich tajemnicach niewielkiego miasteczka
Rynek oprogramowania do zarządzania biurami jest warty miliardy dolarów
Komentarze (0)