Dom » Wnętrza

Wspaniała codzienność według Franke

Wspaniała codzienność według Franke
Zobacz więcej zdjęć »
Zgodnie z trendami królującymi na rynku AGD i armatury, firma Franke wprowadziła nowe produkty, które zaskakują oryginalnym wzornictwem, kolorami i funkcjonalnością, a także są niezwykle innowacyjne i doskonale uzupełniają dotychczasową ofertę.

W ulotce Nowości dla rynku kuchennego oraz w Katalogu Głównym 2015/2016 znalazły się m.in. okapy, płyty indukcyjne i gazowe. W segmencie armatury Franke proponuje nowe modele baterii kuchennych oraz zlewozmywaków ze stali szlachetnej, Fragranitu+ i materiału Tectonite®, a także szeroką gamę zlewozmywaków ceramicznych dostępnych w 5 modnych kolorach, które wyróżnia duża wytrzymałość oraz atrakcyjne kształty i rozmiary. Nowością są również blaty, które łączą w sobie piękno oraz najwyższą jakość i doskonale komponują się ze wszystkimi oferowanymi dotychczas produktami marki Franke- zarówno zlewozmywakami, płytami grzewczymi jak i piekarnikami czy okapami.

Wszystkie nowe produkty tworzone są zgodnie z hasłem kampanii Franke Make it Wonderful, która wprowadza świeży ton w komunikacji marki. Innowacyjne, wysokiej jakości urządzenia zapewniają wygodę i dają radość ze wspólnego przygotowywania posiłków.

Kuchnia Franke to miejsce wyjątkowe, gdzie możemy na chwilę się zatrzymać po dniu pełnym wrażeń, porozmawiać, spędzić czas z najbliższymi, odprężyć się i zrelaksować. Dlatego powinna być urządzona w sposób przemyślany, w urządzenia najwyższej jakości, którymi będziemy cieszyć się przez długie lata użytkowania.

Ulotkę Nowości Franke dla rynku kuchennego 2015 oraz Katalog Główny 2015/2016 można pobrać na stronie www.franke.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BiznesTuba.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »